Паршин Володимир Анатолійович

Уролог, проктолог, хірург, андролог
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Мирон
09 травня '19р.
Добрий день, Вам. Був на консультації по урології у Паршина В.А.. Після відвідин залишилися тільки позитивні емоції, поставився з розумінням до проблеми. Бажаю успіхів у роботі. Подякував.
Олег
Хочу висловити подяку лікарю Паршину В,А. Повернув мене, так би мовити, до нормального здорового життя. За найкоротші терміни вирішили мою проблему. Реально вдячний.
Вася
Геморой лікують добре. Коли сам зіткнулася з цією заразою, то відразу згадав реклами про Реліф и про Оксфорд Медікал яка на кожному кроці в тернополі. Мені дуже допоміг і сподобався як людина лікар зовнішній вигляд дуже простий я представляв проктолога клініки такого рівня трохи по іншому, але коли приступив до розмови одразу зрозумів, що тримають його тут за розумну голову. Ось мені 31 рік, не маю вредних привичок, не розумію звідки взявся геморой? А лікуваті треба! оксфорд рекомендую
С.С.Ю.
У МЦ « Оксфорд Медікал» м.Тернопіль, проходив лікування та операцію по проктології. Мав четверту ступінь геморою. Провів операцію на гемороїдальні вузли. Все пройшло добре, одужав, самопочуття прекрасне!!!!!! Медперсонал доброзичливий і ввічливий, черг немає. Прийом проходить спокійно, нікуди не поспішаючи. Лікар приділяє достатньо часу для консультації, все детально і доступно пояснює, докладно описав суть проблеми і дав хороші вказівки і рекомендації, виявив повагу і порядність. Хочу особисто висловити подяку лікарю Паршину Володимиру Анатолійовичу за його, чуйність, доброзичливість, порядність, висококваліфікованість якому не страшно довірити своє здоров'я. Клініка і лікарі на хорошому рівні!! Всім задоволений і всім раджу
Валера
Паршин Володимир Анатольович допоміг мені вилікувати запальне захворювання сечової системи. Я на протязі багатьох років звертався до різних спеціалістів, але мені не змогли вилікувати цю проблему Володимир Анатольович вирішив її за декілька днів. Спасибі!
Ваня
Спасибі вам лікар за допомогу! Дуже не люблю ходили по лікарням, для мене це стрес. Завдяки доброму відношенню цього лікаря я став по-іншому реагувати на необхідність відвідування лікарі. Спасибі вам велике!

• 2002 р. - Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”;
  • 2005 р. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

Курси

• 2010-2014 р.р.- учасник "ІІ-го прикарпатськог хірургічного форуму";
  • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "профілактика, діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд урологів України" (м. Трускавець).