Намака Ольга Михайлівна

Отоларинголог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра ЛОР-патологій. Лікує хронічний тонзиліт, синусит, риніт, отит, гайморит та інші захворювання. Швидко та безболісно видаляє чужорідні тіла та сірчані пробки. Приймає пацієнтів з носовими кровотечами та зниженням слуху.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Михаил
Огляд пройшов добре,лікар доступно і зрозуміло все пояснила. Надані рекомендації дієві, та почали допомагати дуже швидко. Все пройшло на найвищому рівні. Зараз значно краще. Надалі буду звертатися лише до цього лікаря. Рекомендую!
Нат0алия
Величезне їй спасибі за професійну консультацію. Особливо хочеться відзначити бажання фахівця працювати на результат, та за європейськими стандартами. Рекомендую своїм друзям і знайомим. І неодноразово, за потреби звісно, приходити сам.

• 2007–2013 рр. — навчання у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського «лікувальна справа».
  • 2013–2015 рр. — проходила інтернатуру за спеціальністю «оториноларингологія» Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

• 2015 р. та 2016 р. — брала у м. Тернополі участь у роботі міжрегіональної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти діагностики, лікування та профілактики інфекційних та соматичних захворювань у дітей та дорослих в практиці лікарів-інтерністів».
  • 2013 р. — брала у м.Львові участь у роботі Третьої українсько-польської конференції з дитячої оториноларингології ЄВРО-ЛОР-2013.
  • 2015 р. — брала у м.Львові участь у Українсько-польській конференції з дитячої отоларингології ЄВРО-ЛОР-2015.
  • 2018 р. — отримала сертифікат спеціаліста «Дитяча оториноларингологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика м. Київ.
  • 2018 р. — Передатестаційний цикл «оториноларингологія» Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського ННІ післядипломної освіти.
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар «Сучасні стандарти діагностики та лікування алергічного риніту» м. Львів.
  • 2018 р. — Науково- практична конференція українського наукового медичного товариства лікарів –оториноларингологів «Сучасні досягнення в оториноларингології» м. Львів.
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар «Practical use of Homeopathic-Spagyric Medications» м. Тернопіль.
  • 2019 р. — Науково-практична конференція «Функціональна ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух» м. Тернопіль.
  • 2019 р. — Науково-практична конференція українського наукового медичного товариства лікарів –оториноларингологів «сучасні дослідження,хірургічні та терапевтичні підходи в оториноларингології» м. Одеса.
  • 2019 р. — брала у м.Львові участь у Українсько-польській конференції з дитячої отоларингології ЄВРО-ЛОР-2019.
  • 2019 р. — Науково-практичний семінар «Мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування найбільш поширеної ЛОР-патології в дитячому віці» м. Тернопіль.
  • 2019 р. — щорічна традиційна осіння конференція українського наукового медичного товариства лікарів оториноларингологів з міжнародною участю «сучасні технологіїдіагностики талікування в оториноларингології».
  • 2019 р. — друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Оториноларингологія».
Схожі спеціалісти: