Ендоскопісти у Тернополі

Ярина
Чудова людина, та професіонал своєї справи, Лікар професійно провів дослідження, а після, детально все розповів. Таких спеціалістів дуже мало. З порогу помітно, що лікар справжній знавець своєї справи. Фахівця однозначно рекомендую!
01 лютого '20 г.
Мирон
Просто чудовий фахівець! Направили до нього на ФГДС, процедура хоч не з приємних, але лікар намагався усіма силами пом'якшити її. Це сподобалося найбільше, ащо найголовніше, це те що він виключив мій діагноз. Причина виявилася зовсім в іншому.
12 лютого '20 г.
Лікар-ендоскопіст
Доктор Гарасимчук Юрій Михайлович спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується в галузі хірургії та ендоскопії. Надає послуги в проведенні обстежень стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишечника, огляду бронхів. Визначає рівень кислотності шлункового соку. Виконує забір матеріалу для цитологічного і гістологічного дослідження. Займається експрес-діагностикою Helicobacter Pylori. Глава відокремленого підрозділу ВГО «Асоціація лікарів ендоскопістів України» в Тернопільській області.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5