Букшована Людмила Іванівна

Гінеколог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою гінекологічних захворювань. Консультує з приводу підбору контрацепції. Лікує сальпінгіт, ендометрит, різні патології шийки матки, кісти яєчників, ендометріоз, клімакс. В роботі використовує сучасні методики.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Vasya
Мені все сподобалося! Дуже товариський, доброзичливий і приємний лікар. Хороша клініка. Прийом в комфортній, невимушеній обстановці, одним словом все на висоті! Виконуючи поради, які надав лікар, почуваю себе добре. Дякую!
Наира
Лікар дуже приємна людина. Надала слушні рекомендації, чітко призначила курс лікування і додаткові аналізи. Мені все сподобалося. після отримання результатів додаткових обстежень піду на повторний прийом, і тільки до цього лікаря!
Народжувала обох донечок у цього лікаря. Жодних скарг немає. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, завжди пояснює зрозуміло і доступно. Усім знайомим раджу лиш цього лікаря!
Народжувала в цього лікаря, я не домовлялась про роди Людмила Іванівна віднеслась до мене дуже добре я чула по відгуках що лікар від Бога,і я підтверджуюю дуже добра чуйна людина.

• 1993 р. — закінчила лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту ім. І. Я. Горбачевського.
  • 1993–1997р. — проходила інтернатуру за спеціальністю гінекологія.

• 2003 р. — пройшла передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського. У листопаді 2003 р. була присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія.
  • 2008 р. — пройшла передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Присвоєно І кваліфікаційну категорію.
  • 2012 р. — приймала участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Кровотечі: від міфів до сучасної практики» (м. Одеса).
  • 2013р. — пройшла передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.
  • 2013 р. — брала участь в майстер-класі «Алгоритм надання допомоги при невідкладних терапевтичних станах».
  • 2014 р. — взяла участь в роботі національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги».
  • 2015 р. — на базі Івано-Франківського стимуляційного центру брала участь у тренінгу на тему «Серцево-легенева реанімація».
  • 2016 р. — пройшла майстер-клас «Надання невідкладної допомоги при ТЕЛА».
  • 2018 р. — приймала участь в науково-практичній конференції «Код жінки, або гормональна рівновага. Як гормони впливають на наше життя».
  • 2018 р. — пройшла передатестаційний цикл «Гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.
  • 2018 р. — присвоєно Вищу атестаційну категорію.
  • 2019 р. — брала участь в майстер-класі «Патологія шийки матки».
  • 2019 р. — брала участь в майстер-класі «Невідкладна допомога при тромбоемболіях».
  • 2019 р. — брала участь у роботі навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» (м. Київ).
  • 2019 р. — брала участь у роботі навчального циклу семінарів «Здоров’я жінки у 21 столітті» (м. Хмельницький).
  • 2019 р. — брала участь в тренінг-програмі «Патологія шийки матки та проблеми гомеостазу в оперативній гінекології» (м. Тернопіль).