Кук Руслан Володимирович

Уролог, лікар УЗД, дитячий уролог, андролог
лікар першої категорії
Лікар Кук Руслан Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем урологічного профілю. Проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням захворювань нирок і сечоводів, також спеціалізується на проблемах передміхурової залози та зовнішніх статевих органів. Постійно проводить консультації для пацієнтів хворих на простатит, фімоз, цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу та інші урологічні захворювання, лікує запальні процеси та аномалії статевих органів.

volodimir.lesckiv
11 травня '19р.
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
Василь
Маю давню хворобу нирок, звертався до багатьох лікарів, але мені сподобався саме Руслан Володимирович. Він дуже уважний та знає свою справку. Поставив мене на ноги дуже швидко. Лікування було дієво, зараз я почуваю себе набагато краще. Дякую лікарю Куку за його працю.
Володимир
Допоміг вилікувати нирки, я задоволений, рекомендую Руслана Володимировича друзям
Петро
Консультацією задоволений, призначив потрібні аналізи, зробив безболісний забір матеріалу

• 2006 р. –Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського спеціальність "лікарська справа";
  • 2008 р. – інтернатура по спеціальності урологія у Львівській обласній лікарні.

Курси

• 2008 р. – сертифікат лікаря-уролога;
  • 2009 р. - учасник науково практичної конференції з Міжнародною Участю "Актуальні питання діагностики та лікування раку передміхурової залози" м. Київ;
  • 2012 р. - учасник науково практичної конференції "Нові стратегії лікування синдрому нижніх сечових шляхів при доброякісній гіперплазії передміхурової залози" м. Київ;
  • 2013 р. – сертифікат про присвоєння II кваліфікаційної категорії;
  • 2014 р.- учасник 3-го зїзду сексологів та андрологів України м. Київ.