Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кулянда Андрій Олегович

Ортопед-травматолог, вертебролог, мануальний терапевт
5 років досвіду
8,12
Консультація 250 грн.
Лікар спеціалізується в області ортопедії, травматології та вертебрології. Лікує остеохондроз, гонартроз, кокс артроз, остеоартроз, тендиніти, тендовагініти, плечолопатковий периартериїт, бурсит, синовії, епікондиліт, п’яткові «шпори», травми опорно-рухового апарату. Проводить вправлення переломів та вивихів, паравертебральні, внутрішньо суглобові та параартикулярні блокади, пункції суглобів, внутрішньо суглобові ін’єкції. Володіє техніками мануальної терапії та кінезіотейпування.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Записатися на прийом
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Катерина
13 марта '19р.
Несподівано отримала важку травму, щоб вилікуватися обрала кращу клініку та кращого лікаря. Пан Кулянда поставив мене на ноги, треба лише ретельно виконувати всі вправи, не лінуватися, не жаліти себе. Зараз почуваю себе краще, але повне одужання ще далеко.
9
Бак Оксана
11 марта '19р.
Відвідували ортопеда за рекомендаціями клініки, привела маму. Ми залишилися задоволені всім. Нам приділили багато уваги, все розяснили, зробили уколи в суглоби. беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! хочемо подякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Наша кума відвідувала лора, також залишилася задоволеною
10
Юлія
26 ноября '19р.
Дуже хороший спеціаліст,боліла спина так,що аж дихати не могла,лікар Кулянда мене вилікував,рекомендую.
10
Наталія
21 марта '19р.
Хороший лікар, спокійний, вввічливий, розумний
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2015 р. - ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я", спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

  • 2017 р. - участь у міжрегіональній науково-практичній конференції "Нове в ортопедії та травматології" у м. Рівне;
  • 2018 р. - курси тематичного вдосконалення "Особливості ранньої діагностики та лікування вродженої ортопедичної патології" на базі ННІПО Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.