Шкробот Марія Анатоліївна

Невролог, Епілептолог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Здійснює ведення особливих пацієнтів з епілепсією. Лікує малі напади з короткочасною втратою свідомості та судомні напади, гіпертермічні конвульсії, метаболічні судоми. Бере активну участь в конференціях та семінарах.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Валеряя
Мені дуже сподобався лікар. Ми напевно близько години просиділи, спілкувалися. Все дуже докладно розповідала, дуже багато розпитувала про мій стан. Намагалася визначити мою проблему, плюс, дала кілька порад з суміжних галузей. Я дуже задоволена!
Лікар повністю вивчила історію. Відправила на додаткові методи діагностики, після отримання яких розписала детально препарати, та пояснила, що і як приймати. Дала додаткові рекомендації. Прийомо цілковито задоволена. Рекомендую!

• 2010 рр. — навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.
  • 2010-2012 рр. — інтернатура за спеціальністю «неврологія» на базі кафедри неврології, психіатрії та наркології на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

• 2016 р. — курси ПАЦ «Неврологія» на базі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.
  • 2019 р. — стажування в клініках м. Брно (Чехія) та м. Рига (Латвія).
  • 2020 р. — курси тематичного вдосконалення на тему «Запальні захворювання нервової системи».
  • 2020 р. — курси тематичного вдосконалення на базі Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова «Комп’ютерна ЕЕГ».

• Член протиепілептичної ліги.