Сімейні лікарі у Тернополі

Консультація сімейного лікаря в кліниці «Шпиталь Шептицького у Тернополі» 650
Консультація сімейного лікаря в клініці «Oxford Medical» 550
Консультація сімейного лікаря в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 550
Надія
Доброго дня. Перший раз довелося побувати на прийомі у цього лікаря з чоловіком. Скромна, толерантна, вихована людина, яка знає, яке місце вона посідає в даному центрі. До здоров"я пацієнта підходить психологічно підготовляючи його.Рекомендує по професійному щодо даних обстежень, які потрібно пройти, кожному обстеженню є аргумент з точки медицини щодо даної паталогії. Лікар грамотний і знаючий. Бажаю продовжувати і розвиватися у по даній спеціальності. Успіхів і здоров'я Уляні Михайлівні. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря.
11 травня '18 г.
Михайло
За 15 років мого лікування перший раз потрапив на прийом до молодого лікаря Уляни Михайлівни.Ще такої консультації і обстеження щодо мого здоров'я не проводив навіть лікар з 20- річним стажем своєї праці. Хочу подякувати лікарю і розвиватися далі у галузі медицини.
11 травня '18 г.
Колишній військовий лікар.