Вівчар Мар'яна Григорівна

Лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, молочної залози, щитовидної залози, нирок та органів черевної порожнини. Займається відстеженням динаміки змін в органах на тлі призначеної терапії. Бере активну участь в міжнародних конференціях та семінарах.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Чиж Ольга
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною далі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре. Рекомендую!
Валя
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділила мені достатньо уваги. Провела найбільш детальну діагностику, яку тільки мені доводилося бачити. Дуже добре все прокоментувала. Я дуже задоволена її роботою. Рекомендую!

• 2010 – 2016 рр. — навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». Під час навчання у 2012 році: стажування в університетській лікарні McGill university (Канада).
  • 2016 – 2018 рр. — інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні.
  • З 2018 р. навчається у аспірантурі за спеціальністю «Медицина» у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.

• 2019 р. — отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України.
  • 2019 р. — участь у ХХ національному конгресі кардіологів України.
  • 2019 р. — участь у науково-практичній конференції Всеукраїнської тренінг- програми для лікарів «Мистецтво лікування».