Сивирин Інна Олександрівна

Гастроэнтеролог
лікар першої категорії
Врач Сивирин Инна Александровна имеет 14-летний опыт, гастроэнтеролог, имеет первую категорию. Специалист предоставляет услуги по первичной диагностике и дальнейшем наблюдении при хронических заболеваниях, дает рекомендации по питанию, что необходимо для предупреждения обострения патологии. В компетенцию врача входит лечение гастрита, панкреатита, дискинезии желчевыделительных путей, холецистита, колита, язвенного поражения слизистой органов ЖКТ, гепатита, дуоденита, нарушений микрофлоры кишечника.

Мира
Начал болеть желудок, дошло до того, что ничего не мог есть. Брат посоветовал Инну Александровну, сказал, что специалист очень хороший. Никаких раздумий не было, сразу обратился за помощью. Инна Александровна провела обследование и назначила лечение, теперь я чувствую себя отлично!
Катя
Попала к Инне Александровне случайно. Я страдаю гастритом и эти осенние обострения просто сводят меня с ума. В этот раз решила не ждать ухудшения состояния, а сразу подготовиться. Врач посоветовала мне диету и назначила профилактическое лечение. Это была первая осень с хорошим самочувствием!
Світлана
28 квітня '20р.
Лікувалася в Інни Олександрівна! Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую

• 2001 р. - Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціалізація "Лікувальна справа";
  • 2002 р. – інтернатура на базі Тернопільської міської лікарні №2.

Курси

• 2004 р. – Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціалізація "гастроентерологія";
  • 2009 р. – присвоєно 2 кваліфікаційну категорію – лікар-гастроентеролог;
  • 2009 р. – тематичні курси "Функціональної діагностики в практиці лікаря-інтерніста";
  • 2013 р. – присвоєно 1 кваліфікаційну категорію лікар-гастроентеролог;
  • 2013 р. – участь в асоціації "Клуб панкреатологів" - Сучасні  питання в панкреатології, м. Чернівці;
  • 2014 р. – Всеукраїнська конференція "Хронічні захворювання: профілактика та контроль", м. Тернопіль;
  • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції "Стандарти діагностики і лікування кислот залежних та Helicobacter pylori асоційованих захворювань", м. Вінниця;
  • 2015 р. – учасник конференції "Поліморбідні патології органів травлення у практиці сімейного лікаря", м. Львів;
  • 2015 р. – учасник конференції "Актуальні питання сучасної гастроентерології", м. Тернопіль;
  • 2015 р. – учасник науково-практичного семінару "Проблема абдомінального та диспепсичного синдрому", м. Львів;
  • 2016 р. – учасник науково-практичної конференції "Кишкова дисфункція. Діагностика та лікування", м. Тернопіль;
  • 2017 р. – учасник 19 Національної школи гастроентерологів, гепатологів України "Сучасні наукові і практичні досягнення в гастроентерології з позицій доказової медицини", м. Київ.