Вівчар В’ячеслав Петрович

Кардіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань. Лікує стенокардію, гіпертонічну хворобу, гіпотонію, ішемічну хворобу серця, серцеву недостатність. Проводить кардіографію та холтерівське моніторування. Бере участь у міжнародних конференціях, семінарах і конгресах. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Оленка
15 травня '19р.
Дуже хороший, привітний, відповідальний. Знавець своєї справи. Відчувається що Лікар за покликанням, від Бога, а не через інші причини... Попри те що пішла на провірку через те що змусили близькі люди, бо мала скептичне ставлення до лікувань і лікарів.... він зумів переконливо задуматися над своїм здоров'ям, життям і в подальшому лікуванні. Завдяки таким лікарям є надія що не все втрачено, що в нас є свої прекрасні спеціалісти-лікарі. Якби всі були такими хорошими спеціалістами своєї справи, як В'ячеслав Петрович, то мабуть не було б страху піти до лікаря. Я ні краплі не шкодую що потрапила на прийом до цього лікаря. Хотілобся щоб всі лікарі були такими ж хорошими спеціалістами своєї справи, такими ж добрими, уважними і привітними, як В'ячеслав Петрович. Щиро дякую Вам В'ячеслав Петрович!
Igor Novak
01 травня '19р.
Дуже вдячна клініці ,,ОКСФОРД,,,була на прийомі в кардіолога ,часто бувають акційні знижки. Рекомендую 100% ,не пошкудуєте,в кого є проблеми з здоров.ям ,щоб не допускати до хронічного стану хвороб ,які важко піддаються лікуванню. Ціна досить доступна для скромного бюджету за високоякісне лікування і встановлення правильного діагнозу.
Олег
У мого батька хворе серце, вирішили проконсультуватися у лікаря з приводу подальшого лікування. Лікар хоч і молодий, але досвідчений. Призначив ліки. Порадив як змінити спосіб життя, щоб хвороба не завжди турбувала. Умовив батька кинути палити.
О.Н.
Рекомендую 100%. Лікарі працюють в лікарнях,мають хорошу репутацію . Не зважачи на молодий вік,їх навчають лікувати на сучасному рівні,адже медицина розвивається. Лікувалась в кардіолога,дуже задоволена результатом.
Леся
Розумний,привітний ,відповідальний і просто ЛЮДЯНИЙ лікар! Дякую за обстеження і консультацію батька.
Оленка
Дякую!

• 2015 р. - університет ім. І. Я. Горбачевського, лікувальна справа;
  • 2013 р. - стажування в кардіологічному відділенні Вроцлавського університетського клінічного госпіталю (Польща);
  • 2017 р. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні. Магістерська робота на тему: «Стан мінерального обміну у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії та його зв’язок із кальцинацією судин й клапанного аппарату серця».

Курсі

• 2017 р. - сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Кардіологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України;
  • 2017 р. - участь у ХVІІІ національному конгресі кардіологів України;
  • 2018 р. - проходження циклу тематичного удосконалення «Сучасні технології в інтервенційній кардіології»;
  • 2018 р. - участь у Стражесківських читаннях "Актуальні питання сучасної кардіології";
  • 2018 р. - участь XVII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій;
  • 2018 р. - участь у ХІХ національному конгресі кардіологів України.