Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Вівчар В’ячеслав Петрович

Кардіолог
4 роки досвіду
5,00
Консультація 250 грн.
Лікар займається діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань. Лікує стенокардію, гіпертонічну хворобу, гіпотонію, ішемічну хворобу серця, серцеву недостатність. Проводить кардіографію та холтерівське моніторування. Бере участь у міжнародних конференціях, семінарах і конгресах. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Записатися на прийом
Тернопіль просп. С. Бандери, 41
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Оленка
15 мая '19р.
Дуже хороший, привітний, відповідальний. Знавець своєї справи. Відчувається що Лікар за покликанням, від Бога, а не через інші причини... Попри те що пішла на провірку через те що змусили близькі люди, бо мала скептичне ставлення до лікувань і лікарів.... він зумів переконливо задуматися над своїм здоров'ям, життям і в подальшому лікуванні. Завдяки таким лікарям є надія що не все втрачено, що в нас є свої прекрасні спеціалісти-лікарі. Якби всі були такими хорошими спеціалістами своєї справи, як В'ячеслав Петрович, то мабуть не було б страху піти до лікаря. Я ні краплі не шкодую що потрапила на прийом до цього лікаря. Хотілобся щоб всі лікарі були такими ж хорошими спеціалістами своєї справи, такими ж добрими, уважними і привітними, як В'ячеслав Петрович. Щиро дякую Вам В'ячеслав Петрович!
10
Igor Novak
01 мая '19р.
Дуже вдячна клініці ,,ОКСФОРД,,,була на прийомі в кардіолога ,часто бувають акційні знижки. Рекомендую 100% ,не пошкудуєте,в кого є проблеми з здоров.ям ,щоб не допускати до хронічного стану хвороб ,які важко піддаються лікуванню. Ціна досить доступна для скромного бюджету за високоякісне лікування і встановлення правильного діагнозу.
9
Олег
08 марта '19р.
У мого батька хворе серце, вирішили проконсультуватися у лікаря з приводу подальшого лікування. Лікар хоч і молодий, але досвідчений. Призначив ліки. Порадив як змінити спосіб життя, щоб хвороба не завжди турбувала. Умовив батька кинути палити.
8
О.Н.
15 октября '18р.
Рекомендую 100%. Лікарі працюють в лікарнях,мають хорошу репутацію . Не зважачи на молодий вік,їх навчають лікувати на сучасному рівні,адже медицина розвивається. Лікувалась в кардіолога,дуже задоволена результатом.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2015 р. - університет ім. І. Я. Горбачевського, лікувальна справа;
  • 2013 р. - стажування в кардіологічному відділенні Вроцлавського університетського клінічного госпіталю (Польща);
  • 2017 р. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні. Магістерська робота на тему: «Стан мінерального обміну у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії та його зв’язок із кальцинацією судин й клапанного аппарату серця».

Курсі

  • 2017 р. - сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Кардіологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України;
  • 2017 р. - участь у ХVІІІ національному конгресі кардіологів України;
  • 2018 р. - проходження циклу тематичного удосконалення «Сучасні технології в інтервенційній кардіології»;
  • 2018 р. - участь у Стражесківських читаннях "Актуальні питання сучасної кардіології";
  • 2018 р. - участь XVII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій;
  • 2018 р. - участь у ХІХ національному конгресі кардіологів України.