Доброродня Людмила Володимирівна

Терапевт
30 років досвіду
Лікар вищої категорії
Консультація 250 грн.
Врач специализируется на лечении заболеваний общего профиля, включая нарушения со стороны органов ЖКТ и сердечно-сосудистой системы. Проводит комплексный осмотр, собирает анамнез, направляет на диагностические мероприятия. По результатам диагностики назначает лечение. Выписывает направление к профильным специалистам.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

Віра
24 января '20р.
Уже навіть не пам'ятаю скільки років я лікуюся у цього чудового лікаря. Спеціаліст найвищого класу, яка лікує не лише препаратами а й хорошим словом. Навіть після візиту до неї, я почуваю себе набагато ліпше . Дякую Вам за багаторічне піклування про моє здоров'я!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1983 р. — закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».
  • 1988–1990 рр. — клінічна ординатура на базі Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

Курси

• 1991 р. — курси стажування та інформації по циклу «Актуальні питання екстрагенітальної патології жінок» на базі КНДІ ПАГ.
  • 1994 р. — передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» — лікар ІІ категорії.
  • 1998 р. — передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» — лікар І категорії.
  • 2003 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» — лікар вищої категорії.
  • 2008 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» — підтвердження вищої категорії.
  • 2013 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» — підтвердження вищої категорії.
  • 2018 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» — підтвердження вищої категорії.