МРТ (магнітно-резонансна томографія) у Тернополі

Оптична когерентна томографія (ОКТ) з ангіографією 350 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Федорчак Вікторія
Кілька тижнів тому ми з мамою пішли на ехокардіографію у Віасан у м.Тернополію. Ми були дуже задоволені нашим лікарем Ольгою Перець. Вона була уважна до деталей, пояснювала все про процедури та показники даних. Заключення теж було ретельним. Загалом, лікар дуже хороший спеціаліст. Вона відповіла на всі наші запитання та допомогла зрозуміти різні аспекти отриманих даних. Дякуємо Вам! З повагою, Вікторія
Олександр
Дуже хороший центр, найкращий в Тернополі. Неодноразово звертаємось всією сімєю, особлива подяка Височині Олені Олександрівні - ендокринологу і Безверхній Надії Мирославівні - гастроентерологу)
Тамара
Ходила на консультацію до гінеколога. Допомогли підібрати індивідуальний метод контрацепції, зробили аналізи. В загальному мені сподобалось ставлення лікаря
Світлана
Дякувати ,що в Тернополі є така клініка. Лікувалась в терапевта Тімошенка Оксани і нервопотолога дуже кваліфіковані спеціалісти дякую їм
Таня
Я часто відвідую центр. Лікуюсь в Данік Людмили -дуже хороший лікар
Ліза
Ходила на ударно-хвильову терапію в цей центр. Досить сучана клініка
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Оптична когерентна томографія (ОКТ) з ангіографією 350