Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Підкуймуха Людмила Ігорівна

Невролог, рефлексотерапевт
12 років досвіду
головний лікар
лікар першої категорії
9,40
Консультація 320 грн.
Підкуймуха Людмила Ігорівна – лікар невропатолог, рефлексотерапевт, головний лікар МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки та симптоми, які вказують на захворювання. Проводить неврологічні блокади, лікування за допомогою ботулінотерапії, голковколювання, гірудотерапії, моксотерапії.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Записатися на прийом
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Андрей
29 апреля '19р.
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
10
Руслана Ручаківська
08 апреля '19р.
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
9
Ирина Мельник
31 марта '19р.
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
10
Наталія Братунь
03 марта '19р.
Привітний персонал,всюди чистенько,була на прийомі у невролога. Лікар уважно вислухала усі скарги,детально розпитала все від "А до Я". Призначила лікування. Задоволена повністю,раджу))
10
Вікторія
25 ноября '18р.
Курс лікування давно пройшла, самопочуття прекрасне. Я навіть зателефонувала лікарю і розповіла про це. Я дуже вдячна неврологу за такі призначення.
9
Любовь Ивановна
13 июня '17р.
После лечения у Людмилы Игоревны забыла о мучавших головных болях и ломоте в спине, записала дочь - и ей врач тоже помогла. Это наш любимый доктор и очень приятный человек
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2007 р. - Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського,спеціальність "Лікарська справа";
  • 2009 р. - інтернатура по спеціальності "Неврологія" на базі ТДМУ ім..І.Я.Горбачевського і ТОККПНЛ.

Курси

  • 2012 р. - курси підвищення кваліфікації на базі ЛНДМУ ім..Д.Галицького(ТУ "Травми головного і спинного мозку", ПАЦ "Неврологія");
  • 2012 р. - серитфікат про проходження теоретичного і практичного курсу по лікуванню постінсультної спастичності (м.Київ);
  • 2012 р. - учасник міжнародної науково-практичної конференції "Ялта Neuro Summit 2012";
  • 2014 р. - спеціалізація по спеціальності "Організація та управління охороною здоров`я".