Підкуймуха Людмила Ігорівна

Невролог, рефлексотерапевт, психотерапет
головний лікар
лікар першої категорії
Підкуймуха Людмила Ігорівна – лікар невропатолог, рефлексотерапевт, головний лікар МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки та симптоми, які вказують на захворювання. Проводить неврологічні блокади, лікування за допомогою ботулінотерапії, голковколювання, гірудотерапії, моксотерапії.

Андрей
29 квітня '19р.
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
Руслана Ручаківська
08 квітня '19р.
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
Ирина Мельник
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
Наталія Братунь
Привітний персонал,всюди чистенько,була на прийомі у невролога. Лікар уважно вислухала усі скарги,детально розпитала все від "А до Я". Призначила лікування. Задоволена повністю,раджу))
Вікторія
Курс лікування давно пройшла, самопочуття прекрасне. Я навіть зателефонувала лікарю і розповіла про це. Я дуже вдячна неврологу за такі призначення.
Любовь Ивановна
После лечения у Людмилы Игоревны забыла о мучавших головных болях и ломоте в спине, записала дочь - и ей врач тоже помогла. Это наш любимый доктор и очень приятный человек

• 2007 р. - Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського,спеціальність "Лікарська справа";
  • 2009 р. - інтернатура по спеціальності "Неврологія" на базі ТДМУ ім..І.Я.Горбачевського і ТОККПНЛ.

Курси

• 2012 р. - курси підвищення кваліфікації на базі ЛНДМУ ім..Д.Галицького(ТУ "Травми головного і спинного мозку", ПАЦ "Неврологія");
  • 2012 р. - серитфікат про проходження теоретичного і практичного курсу по лікуванню постінсультної спастичності (м.Київ);
  • 2012 р. - учасник міжнародної науково-практичної конференції "Ялта Neuro Summit 2012";
  • 2014 р. - спеціалізація по спеціальності "Організація та управління охороною здоров`я".