Яшан Артем Олександрович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Викликати лікаря додому
Лікар Яшан Артем Олександрович працює отоларингологом, надає послуги з прийому дорослих і дітей, надає кваліфіковану допомогу (в тому числі на дому). Звернутися до фахівця можна при отиті, гаймориті, тонзиліті, фронтиті, назофарингіті та інших оториноларингологічних захворюваннях. Лкар проводить видалення сірчаної пробки, видалення сторонніх тіл, вливання лікарських засобів в гортань, змащування задньої стінки глотки, кріодеструкцію, припікання судин, пункцію пазух носа, туалет носа та вуха, розкриття фурункулу, тампонаду носа.

Інна
Дуже молодий лікар, але відразу знайшов підхід до малої дитини. Вона навіть не плакала, коли робили огляд. Гарний фахівець, любить діточок. Лікування призначив з урахуванням віку дитини, нам допомогло швидко. Буду з задоволенням звертатися ще і подругам своїм усім рекомендую.
Тома
Звернулася з дитиною до лора. Лікар обстежила, встановила причину скарг, призначила лікування. Пів години і купа приємних емоцій. Син не плакав, потім лікування допомогло.Чего і всім бажаю.
TARAS HORDIICHUK
Я Дякую Господу що Я мав Зустріч з Такими Професорами своєї праці я хворів з дитинства на вухо Завдяки ним я став Чути на ліве Вухо на 100% Дуже всім рекомендую

• 2014 р. — Тернопільський державний медичний університетімені І. Я. Горбачевського.

Курси

• 2014 р. — участь у щорічній традиційній осінній конференції українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів "Сучасні
  • методи діагностики та лікування хронічних запальних та онкологічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха";
  • 2015 р. — участь у міжрегіональній науково-практичній конференції "Сучасні аспекти діагностики,лікування та профілактики інфекційних та соматичних захворювань у дітей та дорослих в практиці лікарів-інтерністів";
  • 2015 р. — стажування у відділі мікрохірургії вуха та отонейрохірургії в інституті Оториноларингології ім.проф. О.С.Коломійченка;
  • 2015 р. — участь у ІV Українсько-польській конференції з дитячої отоларингології ЄВРО-ЛОР;
  • 2015 р. — "курси мікрохірургії вуха та ото нейрохірургії" під керівництвом професора Ю.А.Сушко і доктора медичних наук О.М.Борисенко;
  • 2016 р. — участь у V Українсько-польській конференції ЄВРОЛОР-2016;
  • 2016 р. — участь в семінарі по мікрохірургії вуха "Прогрес в отіатрії";
  • 2017 р. — участь у конференції "Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування тонзиліту з позиції доказової медицини";
  • 2018 р. — участь у конференції "Endoscopic endonasal surgery course II – basic".
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, Хирург, Пластический хирург