Петришин Галина Михайлівна

Дерматовенеролог
лікар першої категорії
Лікар Петришин Галина Михайлівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях дерматовенерології, лікує дерматози, екзему, псоріаз, всі види лишаю і грибкових уражень. Проводить процедури дерматоскопії, кріодеструкції бородавок, радіохвильового лікування, діагностики за допомогою лампи Вуда.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Алла
16 травня '19р.
Чудовий лікар .
Катерина
У Галини Михайлівні лікувалась моя мама. Вона допомогла позбавитись від грибка, та провела видалення декілька родинок. Мамі так сподобався лікар, що вона вирішила пройти хімічний пілінг обличчя, и знову залишилась задоволена. Спасибі вам!
Карина
Галина Михайлівна видалила мені усі родинки. Вони реально заважали мені жити. Лікар призначила комплексну діагностику, а потом по індивідуальній схемі видалила усе. Спасибі за те, що робити життя людей більш щасливим!

• 1994 р. - Чортківське медичне училище спеціальність "Акушерка";
  • 2001 р. - ТДМА ім. І.Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2002 р. - інтернатура на базі ТОКШВД по спеціальності "Лікар дерматовенеролог";
  • 2002 р. - сертифікат спеціаліста.

Курси

• 2007 р. - сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "TORCH-інфекції: діагностика, лікування, профілактика" м.Тернопіль;
  • 2008 р. - учбово-медичний центр "Мартінекс". Прослухала курс-тренінг на тему "Мезотерапія в терапевтичній косметології і естетичній медицині" та курс-тренінг на тему "Поверхневі і середні хімічні пілінги";
  • 2012 р. - ЛНМУ ім.Д.Галицького. Факультет післядипломної освіти. Проходження підвищення кваліфікації м. Львів;
  • 2012 р. - всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я в Україні" м. Чернівці;
  • 2012 р. - учасник програми французько-українського обміну фахівців в галузі охорони здоров’я та фармації, Франція;
  • 2013 р. - учасник всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Мультидисциплінарний підхід до курації хворих на шкірні захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом" м. Львів;
  • 2014 р. - ЛНМУ ім. Д.Галицького. Факультет післядипломної освіти. Конференція на тему "Сучасні аспекти алергічних захворюваннь у дітей" м. Львів;
  • 2015 р. - учасник науково-практичного семінару на тему "Новоутворення шкіри. Дерматоскопія шкіри, як метод діагностики" м.Львів;
  • 2015 р. - лікар 1-ї категорії.

Участь у асоціаціях

• 2006 р. – член Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів.