Жегестовська Діана Володимирівна

Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань травної, дихальної та серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з шкірними висипаннями, кашлем, нежиттю, постійними стрибками артеріального тиску, головним болем та частими запамороченнями. Лікує гастрит, хронічний бронхіт, грип, ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, холецистит.

Аврора
Доктор приділив дуже багато часу, я навіть не очікувала. Спеціаліст дуже довго розповідала, мені про причини та наслідки моєї проблеми. Після надала слушні поради по профілактиці. Мені дуже сподобався і прийом і лікар. Рекомендую!
Аглая
Це перший лікар, яка дуже добре розбирається в своїй справі і дала потрібну консультацію. Все по поличках розклала, дала корисні поради, та виписала ефективне лікування. Надалі буду ще звертатися до цього кваліфікованого спеціаліста.

• 2009–2015 рр. — навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю: лікувальна справа.
  • 2015–2017 рр. — інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського та Спеціалізованої медико-санітарної частини №9 м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.
  • 2015–2017 рр. — Магістерська програма за спеціальністю “Лікувальна справа” на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.
  • 2017 р. — аспірантура за спеціальністю «Медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

• 2017 р. — участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".
  • 2019 р. — участь у науково-практичній конференції Всеукраїнської тренінг - програми для лікарів «Мистецтво лікування».