Клініки отоларингології у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Видалення сірчаної пробки 300 грн
Консультативний прийом оториноларинголога 650 грн
Знайдено 9 клінік

Ридомірський Павло Михайлович
Все ок!!!
Федорчак Вікторія
Кілька тижнів тому ми з мамою пішли на ехокардіографію у Віасан у м.Тернополію. Ми були дуже задоволені нашим лікарем Ольгою Перець. Вона була уважна до деталей, пояснювала все про процедури та показники даних. Заключення теж було ретельним. Загалом, лікар дуже хороший спеціаліст. Вона відповіла на всі наші запитання та допомогла зрозуміти різні аспекти отриманих даних. Дякуємо Вам! З повагою, Вікторія
Надія
Хочу залишити відгук про чудову клініку. Зразу вражає чистота, такий дизайн приміщень, що відчуваєш заспокоєння в впевненість. Привітні і компентенті адміністратори дають зрозуміти, що тут допоможуть і підтримають. А лікар Мілян Л. І. висококваліфікований спеціаліст, ввічлива і чудова, терпляча з пацієнтом людина. Вміє коректно, грамотно і доступно донести інформацію. Якщо таких клінік буде більше в нашій країні з такими з спеціалістами. Значить наша медицина матиме європейський рівень.Подяка керівництву за організацію роботи, вибір кадрів. Адреса клініки :вул. Качали, 5
Трачук Андрій
Чудова клініка. Привітний персонал. Велика вдячність лікарю неврологу Бороніловій В.В. Вона професіонал своєї справи, а ще дуже чуйна, добра і толерантна людина. Бажаю процвітання цій чудовій жінці.
Тернопіль вул. Качали, 5
Багатопрофільний медичний центр Оксфорд Медікал у Тернополі надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини. Приймає лікар: Намака Ольга Михайлівна
  • Видалення сірчаної пробки от 300
  • Видалення стороннього тіла з вуха от 500
  • Видалення стороннього тіла з порожнини носа от 500
  • Пункція гайморової пазухи от 600
  • Розтин фурункула зовнішнього слухового ходу от 500
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Консультативний прийом та огляд отоларинголога (ЛОРа) 300
7,6
Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23
Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток. Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника. Приймає лікар: Питляр Оксана Василівна
  • Консультативний прийом оториноларинголога 650
  • Онлайн консультація оториноларинголога (повторна) 450
  • Консультація дитячого оториноларинголога(первинна) 550
5,4
Тернопіль вул. Тарнавського, 2 А
Спеціалізована клініка "ЛОРІМЕД" надає лікувально-діагностичні послуги пацієнтам з хворобами ЛОР-органів. Лікування проводять кваліфіковані лікарі-отоларингологи, кандидати медичних наук.
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Консультація отоларинголога
  • Промивання пазух носу методом зозуля (про Проетцу)
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин двома методами
  • Промивання пазух носу для профілактики і лікування
  • Лікування хропіння (порушення сну)
4,9
Тернопіль пр-т Злуки, 8/155
Спеціалізований "ЛОР-центр слуху" займається діагностикой, лікуванням та профілактикой отоларингологічних захворювань у дітей та дорослих, професійну допомогу у виборі засобів корекції слуху. Пацієнтів приймає лікар-отоларинголог першої кваліфікаційної категорії.
  • Огляд первинний лікаря лора дорослого, дитячого 350
  • Огляд повторний лікаря лора дорослого, дитячого 250
  • Огляд контрольний лора дорослого, дитячого 200
  • Огляд сімейний лора дорослого, дитячого 450
  • Консультація бесіда 100
4,6
Тернопіль вул. Злуки, 45
Медичний заклад "ЛОР кабінет" спеціалізований на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, горла, носа. Дорослих та дітей приймають лікарі-отоларингологи першої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Первинний огляд одного пацієнта 250
  • Первинний огляд 2-ох пацієнтів 400