Захарчук Уляна Михайлівна

Сімейний лікар, гастроентеролог
кандидат медичних наук
Лікар Захарчук Уляна Михайлівна має багаторічний досвід, спеціалізується в області сімейної медицини та гастроентерології. В обов'язки лікаря входить ведення пацієнтів з хронічними захворюваннями серцево-судинної (ішемічна, гіпертонічна хвороба), дихальної (бронхіальна астма, бронхіт, ГРВІ), травної (дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит, гастродуоденіт), сечостатевої (цистит, простатит) систем. До лікаря звертаються для оформлення медичних довідок, викликів на дім, а також з метою якісного лікування терапевтичних захворювань. Лікар веде прийом дітей.

Олена
Хороший, скромний лікар-гастроентеролог Уляна Михайлівна. Проходила лікування по виведенню хелікобактера пілорі,схема була грамотно підібрана, бактерія виведена з організму. Після лікування відбулось значне полегшення. Ульяна Михайлівна дійсно розумний і грамотний спеціаліст. Дякую Вам за допомогу, і бажаю Вам продовжувати надавати кваліфіковану допомогу своїм пацієнтам!!!
Галина Чуйко
13 травня '19р.
Больше полугода обслуживаюсь в этой клинике и у меня только приятные впечатления. Особо часто обращаюсь к терапевту Ульяне Захарчук, она дает грамотные рекомендации и лечение, и мне не приходится обращаться к профильным специалистам. Сервис и комфорт здесь на высоком уровне, пребывать тут одно удовольствие.
Galina Chaikovska
08 травня '19р.
Усе професійно та якісно. Проходила лікування у гастроентеролога Захарчук Уляна Михайлівна, дуже сподобалось ставлення та якість лікування, зразу відчутно що лікар зацікавлений в покращенні стану пацієнта.
Ігор
Мене записали до терапевта (як зараз кажуть-до сімейного лікаря) Дуже уважний лікар. Доступно все пояснює . Консультацією задоволений
Надія
11 травня '18р.
Доброго дня. Перший раз довелося побувати на прийомі у цього лікаря з чоловіком. Скромна, толерантна, вихована людина, яка знає, яке місце вона посідає в даному центрі. До здоров"я пацієнта підходить психологічно підготовляючи його.Рекомендує по професійному щодо даних обстежень, які потрібно пройти, кожному обстеженню є аргумент з точки медицини щодо даної паталогії. Лікар грамотний і знаючий. Бажаю продовжувати і розвиватися у по даній спеціальності. Успіхів і здоров'я Уляні Михайлівні. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря.
Михайло
11 травня '18р.
За 15 років мого лікування перший раз потрапив на прийом до молодого лікаря Уляни Михайлівни.Ще такої консультації і обстеження щодо мого здоров'я не проводив навіть лікар з 20- річним стажем своєї праці. Хочу подякувати лікарю і розвиватися далі у галузі медицини.

• 2013 р. – Тернопільський державний медичному університет ім. І.Я. Горбачевського;
  • 2015 р. – інтернатура за фахом "загальна практика – сімейна медицина";
  • 2017 р. – клінічна ординатура за фахом "загальна практика – сімейна медицина".

Курси

• 2015 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції "Вопросы современной медицинской науки", м. Самарканд, Узбекистан;
  • 2015 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща;
  • 2016 р. – отримання патенту на корисну модель "Спосіб лікування та реабілітації хворих на хронічний панкреатит із супутнім цукровим діабетом";
  • 2016 р. – участь у науково-практичній конференції "Метаболічний синдром: мультидисциплінарний підхід", м. Чернівці;
  • 2016 р. – участь у науковому симпозіумі "Актуальні питання в народній та нетрадиційній медицині. Здоров’я та довголіття: фундаментальні дослідження, впровадження", м. Київ;
  • 2016 р. – участь у міжнародних конгресах молодих вчених, м. Познань та м. Бидгощ, Польща;
  • 2016 р. – участь у Європейському майстер-класі по панкреатології, м. Київ;
  • 2017 р. – представництво в ТДМУ міжнародної конференції "Phoenix 2017", м. Мангалур, Індія;
  • 2017 р. – участь у міжнародному конгресі молодих вчених, м. Софія, Болгарія;
  • 2017 р. – участь у науково-практичній конференції "Актуальні питання діагностики, лікування, раціональної фармакотерапії, диспансеризації та реабілітації в практиці сімейного лікаря", м. Тернопіль;
  • 2017 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща.