Зварич Олександр Богданович

Хірург, проктолог
Лікар Зварич Олександр Богданович спеціалізується в області хірургії та проктології. Проводить ректороманоскопію, займається лікуванням геморою різних стадій за допомогою сучасних ефективних методів.

Костянтин
Олександр Богданович проводив операцію по видаленню геморою. Чому я не прийшов до нього раніше? Людина привітлива, та дуче чемна. Знаю що робити, без великої кількості непотрібних ліків. Операція пройдена, тепер мені потрібно відновити сили. Дуже рад що все проходить під контролем Зварича.
Тетяна
Звернулась в клініку з проблемою атерома, лікар Олександр Богданович професіонал своєї справи, без болісно, акуратно провів операцію, шви навіть не заміні. Рада що обрала саме цю клініку.

• 2003-2006 рр. — навчання в Чортківському державному медичному коледжі за спеціальністю «Фармація».
  • 2012 р. — закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2012 - 2015 р. — пройшов інтернатуру на базі Тернопільської університетської лікарні зі спеціальності «Хірургія».
  • 2015 р. — отримав сертифікат проктолога.

• 2016 р. — учасник Всеукраїнського IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.