Зварич Олександр Богданович

Хірург, проктолог
Консультація 420 грн.
Лікар Зварич Олександр Богданович спеціалізується в області хірургії та проктології. Проводить ректороманоскопію, займається лікуванням геморою різних стадій за допомогою сучасних ефективних методів.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

Костянтин
14 декабря '19р.
Олександр Богданович проводив операцію по видаленню геморою. Чому я не прийшов до нього раніше? Людина привітлива, та дуче чемна. Знаю що робити, без великої кількості непотрібних ліків. Операція пройдена, тепер мені потрібно відновити сили. Дуже рад що все проходить під контролем Зварича.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2003-2006 рр. — навчання в Чортківському державному медичному коледжі за спеціальністю «Фармація».
  • 2012 р. — закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2012 - 2015 р. — пройшов інтернатуру на базі Тернопільської університетської лікарні зі спеціальності «Хірургія».
  • 2015 р. — отримав сертифікат проктолога.

Участь в асоціаціях

• 2016 р. — учасник Всеукраїнського IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.