Пінчук Анна Федорівна

Косметолог, трихолог
Консультація безкоштовно
Лікар Пінчук Анна Федорівна – косметолог. Спеціалізується на відновленні структури шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Володіє усіма косметологічними методиками. Проводить такі доглядові процедури, як механічна, ультразвукова, комбінована чистка, пілінги, маски. Здійснює лазерне лікування куперозу, пігментації, проводить лазерне омолодження та ЕЛОС-епіляцію. Досконало володіє техніками контурної пластики, ін’єкцій краси за допомогою батоксу, встановлення мезониток, біоревіталізації, редермалізації, плазмоліфтингу, мезотерапії, ін’єкційного ліполізу тощо. На безкоштовній консультації лікар рекомендує найбільш підходящі процедури, підбирає засоби для щоденного догляду, відповідає на усі питання пацієнтів, а також призначає доообстеження при потребі.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль просп. С. Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

07 мая '19р.
із задоволенням відвідую цей медичний центр. зручне місце в центрі міста, комфортна обстановка, доброзичливий і грамотний персонал. особлива подяка лікарю-косметологу, я дуже задоволена результатами elos епіляції !!!
Ганна Цап
12 апреля '19р.
Перш за все, хотіла б сказати «спасибі» за неймовірну теплу атмосферу, яку ви створюєте всередині клініки, за ваш професіоналізм, за висококваліфікований персонал і за ту якість послуг, яку Ви надаєте! Зверталася в вашу клініку до лікаря-косметолога, що сказати, майстер своєї справи. Окремого компліменту заслуговує адміністративний персонал! З вдячністю і повагою.
Юля
03 февраля '19р.
Велике спасибі лікарю естетичної медицини за красиві губки))) Результат перевершив мої очікування. Спасибкі)
Таня
30 января '19р.
Шукала лікаря-косметолога: по сайтам, питала у друзів і знайомих. Порадили звернутися сюди до лікаря Ані. Записалася за попереднім записом у зручний для себе час. Уже спілкуючись по телефону з адміністратором, відчула тепле доброзичливе ставлення до себе. На всі питання отримала докладні відповіді і вирішила записатися на прийом. Клініка в центрі міста, що дуже зручно. На ресепшені мене зустріла адміністратор і своєю поведінкою, розмовою повністю мене розташувала до себе і МЦ. В назначений час я потрапила до лікаря. Проконсультувавшись з нею я обрала для себе курс біоревіталізації. Після проведення перших процедур я побачила помітний результат. Дуже задоволена результатом, а також тим, що я знайшла цю клініку і лікаря. Собі приємно і друзям порадити не соромно. Р.S. Рекомендую «Оксфорд», лікаря Аню. Перевірено.
Марія
28 января '19р.
високий рівень обслуговування! чуйні і уважні фахівці! багато моїх знайомих обслуговуються тут, ще ні від кого не чула скарг. особисто я була тільки у клсметолога і ії роботу оцінюю на 5!
Маряна
18 декабря '18р.
із величезним задоволенням відвідую тут косметолога. Її роботою задоволена на 100%. рекомендую і вам.
Зоя
18 июля '18р.
Анна Федоровна просто кудесница, благодаря ее умениями моя кожа просто восхитительна! Девочки хотите гладкую и бархатистую кожу, то вам сюда!
Виталия
09 июля '18р.
Долго боролась со следами от пост акне, уже весь интернет изучила. Глядя на мои мучения меня подруга отвела к своему косметологу, ею оказалась Анна Федоровна. Спустя уже пару процедур улучшения были более чем заметны. Ну а сейчас от акне никаких следов. Она настоящая волшебница!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)