Труш Назар Олегович

Уролог
Лікар надає широкий спектр послуг в області урології. Приймає пацієнтів з болями в області попереку і нижній частині живота, затримкою сечовипускання. Лікує цистит, орхіт, простатит, уретрит, еректильну дисфункцію, передчасне сім’явиверження, ЗПСШ та інші захворювання даного профілю. Займається оперативним лікуванням фімозу, водянки яєчка, варикоцеле, кісти придатка яєчка, короткої вуздечки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.

Валентин Олегович
Молодий, але дуже відповідальний лікар. Консультувався у нього з приводу лікування кісти. Повністю задоволений результатами, тепер у мене є вся необхідна інформація. Зараз проходжу діагностику. Планую і надалі звертатися до цього лікаря.
Олександр
Доброго дня!!! Був у уролога у клініці ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Лікар провів детальний огляд, при проведенні діагностики була можливість задати питання, лікар виявив повагу і порядність. Клініка і лікарі на хорошому рівні!!
Світлана
Дуже хороший і відповідальний лікар.Професіонал своєї справи.Рекомендую!!!
ігор
професіонал своєї справи

• 2010 р. - навчання в Чортківському державному медичному коледжі за спеціальністю "Фармація";
  • 2016 р. - навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2018 р. - інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та Тернопільської університетської лікарні.

Курси

• 2013 р. - пройшов курс Європейської Ради Реанімації BLS - AED "Спеціалізовані реанімаційні заходи" (м. Краків, Польща);
  • 2016 р. - учасник науково-практичної конференції "Сучасні підходи до діагностики та лікування раку передміхурової залози" (м. Вінниця);
  • 2017 р. - учасник VII Міжнародної науково-практичної конференції "Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів" (м. Київ);
  • 2017 р. - учасник науково-практичної конференції "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкоурологічних захворювань" (м. Київ).