Грицько Юлія Богданівна

Акушер-гінеколог, гінеколог, онкогінеколог, дитячий гінеколог
лікар другої категорії
Лікар Грицько Юлія Богданівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, лікар-гінеколог, онкогінеколог. Дає оцінку можливостям пацієнтки зачати дитину, оцінює її здатність виносити та народити. Лікує запальні захворювання, хвороби шийки матки, яєчників. Проводить процедуру відеокольпоскопії, робить мазки на флору та цитологію, володіє технікою інтимної пластики та безлічі гінекологічних операцій. Має досвід у лікуванні дитячих гінекологічних захворювань.

nad28062017
14 травня '19р.
Зверталася в дану клініку за рекомендаціями ще в травні! Тут працює чудовий лікар акушер-гінеколог, яка призначила мені дієве лікування. У мене тривалий час були якісь не нормальні виділення і це мене дуже турбувало. Ті лікарі до яких я зверталася не змогли мені нічим допомогти. Гінеколог цієї клініки після огляду призначила мені лікування і дала хороші рекомендації з лікування та дотримання правил гігієни. Дуже рада, що знайшовся хороший фахівець, який допоміг мені вирішити мою проблему і після проходження лікування виділень більше не спостерігається. Буду рекомендувати лікаря своїм подругам. P.S.: 1. Ціни не завищені, лікарі хороші! 2. Враження тільки позитивні: доброзичлива атмосфера, чіткі відповіді на питання, що цікавлять Поїхала з упевненістю, що "ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ"!
Olena Marutovska
08 квітня '19р.
Хороша клініка.. Стираються рости.. Відмінний персонал.. Особино велика подяка ГРИЦЬКО ЮЛІЇ БОГДАНІВНІ
Звернулась за консультацією до доктора Грицько, коли меня встановили діагноз безпліддя. Вона призначила аналізи, зробила УЗД. Виявилось, що в нас з чоловіком надія є народити дитину. Зараз на лікуванні, очикуємо хорошу новину.

• 2007 р. - ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2010 р. - ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського, навчально-науковий інститут післядипломної освіти, кафедра акушерства і гінекології, очна частина інтернатури- сердифікат спеціаліста, присвоєно кваліфікацію лікар акушер-гінеколог.

Курси

• 2015 р. - КЗ "Іванівська центральна районна лікарня" лікар гінеколог гінекологічного відділення;
  • 2015 р. - учасник науково-практичної конференції "Медична турбота про якість жіночого здоров’я в різні періоди життя";
  • 2016 р. - учасник медичної конференції у рамках міжнародного науково-практичного форуму IFRM;
  • 2016 р. - учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції "Жіноче здоров’я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику", м. Тернопіль;
  • 2017 р. - учасник Міжнародного конгресу "Multidisciplinary approach to continuous proffesional growth of doctors", Каролінський університет;
  • 2017 р. - учасник навчального циклу семінарів у форматі телемосту "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги", Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2018 р. - участь у роботі інтенсивного курсу для гінекологів "Складний клінічний випадок: нові штрихи до портрету пацієнтки і найкращі практики";
  • 2018 р. - участь у роботі Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції "Жіноче здоров’я: імплементація сучасних протоколів у клінічну практику";
  • 2018 р. - участь у науково-практичній конференції "Сучасна онкологія в еру скринінгових програм";
  • 2018 р. - участь у майстер-класі по перинеопластиці від компанії MEDHOME;
  • 2018 р. - отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю "онкогінекологія".