Курчак Леся Михайлівна

Педіатр
лікар другої категорії
Консультація 250 грн.
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Веде амбулаторний прийом дітей від 0 місяців до 18-ти років в МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль". Займається діагностикою та лікуванням педіатричних захворювань, проводить корекцію стану дитини, займається питаннями та проведенням вакцинації, видачею медичних довідок, консультує з приводу правильного росту та розвитку дитини.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль просп. С. Бандери, 41

Відгуки пацієнтів

Немає відгуків
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2004 - 2010 рр. — Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2010 - 2012 рр. — інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі кафедри педіатрії ФПО ТДМУ і ТОДКЛ.

Курси підвищення кваліфікації

• 2016 р — курси підвищення кваліфікації : ТВ " Актуальні питання дитячої пульмонології та алергології" на базі кафедри педіатрії ФПО ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського;
  • 2017 р. — проходження передатестаційного циклу з фаху "Педіатрія" на базі кафедри педіатрії ФПО ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського;
  • 2017 р — атестація в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації , де отримала другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності " Педіатрія";
  • 2019 р. — курси ТВ " Актуальні питання патології дітей раннього віку" на базі кафедри педіатрії ФПО ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського.