Врачи генетики в Киеве (метро Оболонь)

Анжела
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.
Оксана Миколаївна
Невролог Інна Миколаївна Незвисько – одина з найкращих лікарів , з якими мені доводилося зустрічатися.У мене хвора спина,і вже досить давно.Я була постійно на знеболюючих препаратах.Після лікування у Юлії Миколаївни , мені стало значно легше . Дуже вдячна їй за її знання і уміння!
Незвисько Інна Миколаївна точний діагнос і практив в сфері неврології. Відразу ж змогла зрозуміти джерело мого головного болю, який мучив мене вже декілька років.Як виявилося в мене досить серйозні проблеми зі спиною, про які я навіть не здогадувалася . Інна Віталієвна зайнялася моїм лікуванням, і вже через деякий час я відчула полегшення.
Генетик
Врач специализируется на различных генетических заболеваниях, оценивает риски развития патологий плода у беременных. Проводит экспертное генетическое УЗИ. Основная задача врача – выявление наследственных и врожденных патологий у плода, определение степени генетического риска.
Невролог
Врач специализируется в области неврологии. Ведет консультативный прием невролога. Занимается диагностикой и лечением заболеваний нервной системы, в том числе вегетососудистой дистонии и эпилепсии, а также проводит лечение остеохондроза и межпозвоночных грыж.
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 8.5
Киев ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8 А м.Оболонь45 9 м.Минская47 10