Незвиська Инна Николаевна

Невролог
Врач специализируется в области неврологии. Ведет консультативный прием невролога. Занимается диагностикой и лечением заболеваний нервной системы, в том числе вегетососудистой дистонии и эпилепсии, а также проводит лечение остеохондроза и межпозвоночных грыж.

Киев ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8 А м.Оболонь45 9 м.Минская47 10

Незвисько Інна Миколаївна точний діагнос і практив в сфері неврології. Відразу ж змогла зрозуміти джерело мого головного болю, який мучив мене вже декілька років.Як виявилося в мене досить серйозні проблеми зі спиною, про які я навіть не здогадувалася . Інна Віталієвна зайнялася моїм лікуванням, і вже через деякий час я відчула полегшення.
Оксана Миколаївна
Невролог Інна Миколаївна Незвисько – одина з найкращих лікарів , з якими мені доводилося зустрічатися.У мене хвора спина,і вже досить давно.Я була постійно на знеболюючих препаратах.Після лікування у Юлії Миколаївни , мені стало значно легше . Дуже вдячна їй за її знання і уміння!

• 2012 г. - Буковинский национальный медицинский университет.