Тодеріка Іванна Станіславівна

Невролог
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Невролог першої категорії професійно займається дослідженнями причин та механізмів розвитку захворювань центральної та периферичної нервових систем. Спеціалізується в реалізації лікувальної справи. Лікар здійснює лікувальні процедури шляхом використання рефлексотерапії, голковколювання. Надає послуги в лікуванні артриту, радикуліту. Надає професійну консультації з питань неврології.

Павло
Висококваліфікований та професійний лікар. Гарно знає свою справу. Завжди уважна та тактовна. Кращий невролог міста. Рекомендую!
Валентина Курочка
Дуже вдячна іванні Станіславівні. Маю серйозне професійне захворювання шийного відділу хребта. Завдяки Іванні Станіславівні отримую необхідну кваліфіковану допомогу. Навіть після одного прийому та проведення блокади шийного відділу відчуваю значне полегшення та знеболення. Вибираю для себе цього лікаря!
Дарья
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
Олег
Чудова лікарка, швидко поставила мене на ноги.

• 2003 р. - Буковинський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2004 р. - інтернатура за спеціальністю "Невропатолог" на базі Буковинського державного медичного університету.

Курси

• 2005 р. - закінчила курси "Рефлексотерапія".