Титаренко Владислав Васильович

Отоларинголог, Сурдолог
Дитячий отоларинголог першої категорії, сурдолог, спеціалізується на терапії захворювань вуха, горла та носа, а також адаптації пацієнтів з проблемами слуху, має другу атестаційну категорію. Проводить профілактичні огляди, діагностику та лікування проблем зі слухом, гнійних процесів у носових пазухах, запальних хвороб горла. Є автором наукових публікацій та посібників для студентів.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Київська, 5
Вінниця вул. Космонавтів, 53

Лікувала у нього гнійний отит, який виник внаслідок недостатньої обізнаності сімейного лікаря. Дуже задоволена результатом.
Кирилл
Отличный доктор. Быстро помог вылечить хронический ринит.
Андрій
Чудовий спеціаліст. Лікар з великої літери. Лікуємося у нього всією родиною.
Наталия
Лечила гайморит у Владислава Васильевича. Болезнь прошла быстро без осложнений и побочных действий препаратов. Большое спасибо.
Ірина
Дуже вдячна Владиславу Васильовичу, позбавив мене гаймориту досить швидко. Уже кілька років, як я забула про це захворювання, звичайно я дотримуюся вказівки лікаря. Ще раз дякую!
Лев
Неделю назад заболело ухо. Сразу обратился к врачу, уже на второй день боль стала намного меньше.
Галина Ш.
Чуйний, знаючий лікар. Звераюсь вже кілька років за допомогою, оскільки маю невтішний діагноз - неврит слухового нерва. Завжди отримую кваліфіковану професійну допомогу. Дякую!

• 2004 р. - Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова.
  • 2005 г. - Інтернатура, Вінницька областна лікарня ім. Н.І. Пирогова.