Стешенко Олександра Олександрівна

Гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує кандидоз, ендометріоз, вагініт, захворювання шийки матки та безпліддя. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД органів малого тазу, фолікулометрію та кольпоскопію. В роботі використовує сучасні методики.

Евгения
Обратилась в ОН- Клиник в г. Полтаве к доктору гинекологу для общего осмотра и наблюдения. Меня приняла доктор Стешенко А.А. Очень приятный дружелюбный человек, мне однозначно комфортно было с ней общаться и делиться проблемами. Если возникнут какие то проблемы однозначно буду обращаться к ней

• 2016 р. — закінчила Українську медичну стоматологічну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2019 р. — закінчила інтернатуру за фахом «Акушерство і гінекологія» на базі КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфософського».

• 2019 р. — майстер-клас «Базові навички офісної гістероскопії».
  • 2020 р. — ТУ: "Перинатальна допомога в умовах реформування галузі охорони здоров`я України".
  • 2020 р. — симуляційний тренінг з акредитацією ACCME "Офісна гістероскопія: з чого починати. Базові навички".