Сохан Анна Вікторівна

Лкар ультразвукової діагностики
Проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, легень, щитоподібної залози, слинних залоз, очних яблук. Володіє методикою BLUE-protocol, FAST-protocol, POCUS.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

30 КВІ

Ср

01 ТРА

Юлія
Про клініку довідалась випадково – з посту подруги про акцію на УЗД молочних залоз. Записалась, але візит було скасовано у зв’язку з оголошеною повітряною тривогою, думаю, ну що поробиш, піду іншого разу, значить не склалось. Та адміністратор клініки одразу по завершенні тривоги зателефонувала і ми спільно знайшли час, коли сьогодні ж пройти обстеження. Клініка дуже клієнтоорієнтована і це насправді – круто. Обстеження мені проводила Анна Сохан, рекомендую. Планую ще записатись до неї на УЗД нижніх кінцівок, бо маю проблеми з верикозом.

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціалізація «Ультразвукова діагностика», 2021р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, інтернатура «Загальна практика – сімейна медицина», 2020р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність «Лікувальна справа», 2018р.

Курси півдищення кваліфікації

• Основи УЗД у педіатричній практиці, 2021р.
  • Сертифікований регіональний тренер по кризовій комунікації, 2021р.
  • Сертифікований регіональний тренер по біобезпеці, 2021р.

• Дійсний член «Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики»
  • Дійсний член «Європейської федерації асоціацій ультразвуку в медицині та біології — EFSUMB (European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology)»

Лкар ультразвукової діагностики

• Ультразвукова діагностика внутрішніх органів