Попович Оксана Ігорівна

Невролог
21 рік досвіду
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.

Наталя
06 травня '19р.
Хороший лікар, діагноз вірно поставила і з розумінням відноситься до візитів.
Вика
У меня всегда было странная позиция в отношении детей дождя, но все изменилось, когда Бог послал мне такое испытание. Благодаря Оксане Игоревне, ребенок может жить нормальной жизнью, не взирая на мнение общества. Спасибо.
Женя
Ребенка покусала собака, с тех пор его мучили нервные расстройства, истерики, бессонница и припадки. У меня просто опускались руки и я не знала, что делать. Лишь благодаря Оксане Игоревне и работе психолога, я увидела на горизонте свет, вместе они нашли подход к сыну и смогли все исправить, курс лечения уже близится к концу и результаты уже видны. Огромная Вам благодарность!

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, (2002 р.)

Курси

• 2004 р. - ТУ «Нові технології в медичній реабілітації»
  • 2009 р. - ТУ «Методи функціональної діагностики в неврології»
  • 2010 р. - ТУ «Мануальна терапія»
  • 2014 р. - «Стадії нормального психічного розвитку дитини»
  • 2015 р. - «Основні питання дитячих інфекцій»
  • 2007 р., 2011 р., 2015 р. -ПАЦ «Дитяча неврологія»