Мізернюк Анна Олександрівна

Отоларинголог
лікар першої категорії
Лікар займається лікуванням і профілактикою запальних і бактеріальних захворювань вуха, горла і носа. В обов'язки спеціаліста входить медикаментозна терапія ларингіту, тонзиліту, фарингіту, отиту. Додатково усуває сірчані пробки, витягує з ЛОР-органів сторонні предмети. Прийом ведеться за попереднім записом.

Черкаси Бульвар Шевченка 264

Сніжана
Постійно лікуюся у цього лікаря. Дуже задоволена його кваліфікацією та роботою. Лише він в змозі мені допомогти з моєю проблемою. Рекомендую!

• 2012 р. — Національний медичний універсітет ім. А. А. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2014 р. — Національна медична академяю післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка МОЗ Україны. Сертифікат спеціаліста по детячій отоларингології.

• 2018 р. — друга кваліфікаційна категорія по отоларингології.
  • 2021 — Присвоєння першої кваліфікаційної категорії з дитячої отоларингології, 2021 рік; Спеціалізація “Управління охорони здоров’я»

• Асоціація дитячих отоларингологів України

Лікар надає послуги

• Отоскопія,
  • риноскопія,
  • фарингоскопія,
  • ларингоскопія,
  • туалет вуха та носу,
  • промивання слухових та носових ходів від патологічного вмісту,
  • взяття матеріалу з вуха, горла, носа для бактеріологічного та/або цитологічного дослідження і т.д.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Запалення середнього та зовнішнього вуха (отити),
  • нежить (риніт),
  • синусити,
  • біль у горлі (фарингіт, тонзиліт, ангіна), вусі,
  • зниження слуху,
  • охриплість голосу чи його ослаблення,
  • хропіння,
  • порушення носового дихання,
  • хронічні захворювання глотки (хронічний фарингіт, тонзиліт), носа, вуха,
  • алергічний риніт,
  • запалення аденоїдів та мигдаликів,
  • грибкові ураження шкіри слухового ходу/слизової глотки