Махначов Максим Владиславович

Отоларинголог
Лікар Махначов Максим Владиславович спеціалізується на лікуванні хвороб вух, горла та носа. Займається лікуванням гайморитів,аденоїдитів, ларингітів, абсцесів з локалізацією у ЛОР-органах, тонзилітів. У своїй практиці використовує апарат «Тонзилор-ММ» та радіохвильову каутеризацію.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Вінниця вул. Космонавтів, 53

Катерина
За декілька сеансів лікар вирішив проблему з якою я боролася цілий рік,без множинних списків з ліками. Однозначно рекомендую.
Катерина
Чудовий лікар. За декілька сеансів вирішив проблему з якою я боролася цілий рік. Однозначно раджу!!!
Василь
Три візиту протягом тижня і я вилікував хворобу, яка мучила мене майже місяць. Думаю це підтверджує високу кваліфікацію Махначова, для мене так точно. Відмінний ЛОР-лікар, знає свою роботу досконало.
Ярослав
17 травня '16р.
У меня хронический тонзиллит. Доктор помогает мне уменьшить количество обострений.

• З 2001 по 2007 рік навчався в ВНМУ ім. Н.І. Пирогова
  • З 2007 року по 2009 рік інтернатура Вінницька обласна лікарня ім. Н.І. Пирогова