Копець Роман Андрійович

Уролог, Андролог
лікар першої категорії
Лікар уролог, андролог, діагностує, проводить лікування хвороб, що виникають в сечостатевій системі. Надає ургентну допомогу хворим урологічного профілю. Має першу категорію.

Олег
Я зробив обрізання в "Паренсі". Шукав хорошого професіонала уролога у Львові, який би не нашкодив мені. Боявся, щоб не було загину після хірургічного втручання, щоб лікар не пошкодив вуздечку, щоб не мати ніяких ускладнень після обрізання. Роман Андрійович провів операцію на відмінно, все загоїлось, ідеально працює.
Мой сын с невесткой никак не могли родить ребенка. Я очень волновалась, потому что очень хотела внуков. А сын с невесткой в ​​браке уже 10 лет. Подружка посоветовала сказать детям, чтобы сходили в Паренс к Копцу Роману. Я убедила невестку, чтобы сходили, а мы с мужем, если надо, деньгами поможем. Сын лечился год, и невестка забеременела. На прошлой неделе родила мальчика. Теперь имею кого нянчить, петь колыбельные. Ребенок очень хорош. Радуюсь) Теперь я бабушка =) Копец Роман Андреевич - Вы настоящий профессионал! Благодарю Вас за внука!)
Олексій
30 сентября '16г.
Копець тактовний чоловік і відмінний фахівець. З розумінням ставиться, коли йому ставлять запитання пацієнти, зрозуміло і терпляче відповідає.
Микола
23 мая '16г.
Відмінний лікар, завжди уважний, виручав мене не один раз. Прислухаючись до його рекомендацій я уникнув серйозних проблем зі здоров'ям.

• 1998 р. — Львівський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2000 р. — Львівський державний медичний університет, інтернатура на кафедрі урології.

Курси

• 2012 р. — спеціалізація за фахом "Ультразвукова діагностика".