Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Мартиненко Яна

9 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар-невролог дитячого відділення, працює за напрямками оцінки моторного, мовленнєвого та когнітивного розвитку, медичний супровід дітей групи ризику, раннє виявлення та моніторинг дітей з дитячим церебральним паралічем, вродженими вадами головного та спинного мозку, гідроцефалією, нервово-м’язовими хворобами, демієлінізуючими хворобами, спадковими метаболічними хворобами з ураженням нервової системи, об’ємними новоутвореннями, епілепсією, консультативна допомога дітям з головним болем, синкопальними станами, розладами сну, поведінковими розладами, епілептичними нападами.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)

Відгуки пацієнтів

Роман
23 вересня '16р.
Мартиненко дуже тактовний, культурний і компетентний лікар. Можете не сумніватися – вона уважно вислухає, підтримає, вилікує. Я у неї лікувався, так що знаю що говорю
7
Станислав
01 червеня '16р.
Понравиля подход к пациенту. Да и лечение она провела быстро и хорошо.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2006 року закінчила Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгіївського, другий медичний факультет, спеціальність “лікувальна справа”
  • З 2006 по 2008 рік проходила інтернатуру за спеціальністю “неврологія” при кафедрі післядипломної освіти Кримського державного медичного університету
  • 2009 року отримала первинну спеціалізацію у Харківській академії післядипломної освіти за спеціальністю “дитяча неврологія”.
  • З 2011 року є заочним аспірантом ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”. Виконує дисертаційну роботу на тему: “Особливості розвитку нервової системи у дітей, народжених з надзвичайно малою масою тіла (клініка, нейровізуалізація, тактика лікування, прогноз)”