Якушева (Гладких) Виктория Николаевна

Психолог
Специалист Якушева Виктория Николаевна - психолог с двадцатилетним стажем работы. Помогает пациентам справляться с тяжелыми жизненными ситуациями. Проводит реабилитацию больных, оказывает квалифицированную психологическую поддержку. Специализируется на диагностике особенностей психических процессов и эмоциональных состояний. Проводит консультационные приемы, оказывает помощь в индивидуальном порядке. Разрабатывает уникальные схемы помогающие людям восстановить психоэмоциональное состояние. Ликвидирует депрессии, панические атаки и навязчивые состояния.

Таня
06 сентября '17г.
Працювали з Вікторією з вирішення кількох проблем. Методика справді унікальна, хоча раніше я не вірила в існування минулих життів. Протягом кількох годин я проживала проблеми минулого, відчувала емоції й описувала ситуації, які колись зачепили свідомість. Я була здивована, та невирішені питання з минулого суттєво впливали на повсякденне життя. Один із блоків роботи був присвячений боротьбі з арахнофобією. Я завжди дуже сильно боялась павуків, не могла дивитися навіть на картинки з ними. Завдяки Вікторії я пережила негативний досвід із минулого життя і відпустила ситуацію - через деякий час страх минув. Якщо ви звертаєтесь до Вікторії, не очікуйте миттєвих результатів. Після проживання проблеми все не вирішиться за день чи два - це довгий шлях поступових змін. Так само не очікуйте легких відчуттів. Це - не звичайні сеанси з психологом, коли клієнт відчуває себе піднесено після їх закінчення, а в голові все само собою розкладається по поличках. Це - глибинні самопізнання і тижні чи місяці роздумів після сеансів. І це важко. Дивитися в очі власному страху, переживати найбільш болісні травми і розтинати загоєні рани. Але це діє. І воно того варте.

• 1999 г. - Институт последипломного образования ХНУ имени Г. С. Сковороды.