Чистяков Виктор Викторович

Уролог
Диагностика и лечение инфекций передающихся половым путём, Инфекций верхних и нижних мочевыводящих путей, Диагностика и лечение мужского бесплодия, Диагностика и лечение сексуальных расстройств, диагностика онкоурологии.

Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.
Роман
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається глибоко вивчити питання. Лікар з глибокими знаннями, і це відчувається. Я задоволений його підходом. Враження про нього хороше. Лікування допомогло.

• Минский государственный медицинский колледж / 2010-2013 гг.
  • Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца / 2013-2019 гг.
  • Национальная медицинская академия последипломного образования имени П.Л. Шупика / 2019-2021 гг.