Безега Михайло Іванович

22 роки досвіду
Отоларинголог вищої категорії, директор клініки Безега Михайло Іванович входить до Української асоціації отіарів, отонейрохірургів та отонейрологів. Надає повну консультацію щодо лікування та профілактики таких захворювань як ларингіту, отиту, синуситу, фарингіту, гаймориту. Також досліджує слух камертоном, продуває вуха, промиває носа, видаляє стороннє тіло з вуха та носа.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Полтава Київське шосе, 56б

Відгуки пацієнтів

Наталія
19 лютого '16р.
ХОЧУ ДОДАТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО КЛІНІКУ БЕЗЕГА В ЯКІЙ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ МИНДАЛИН МЕНІ ПОШКОДИЛИ НЕРВ.
Галина
11 лютого '17р.
Благодарна доктору за оказанную помощь. Проведенное лечение было эффективным — я чувствую себя намного лучше. Соблюдаю все рекомендации и слух практически уже восстановился. Большое спасибо за оказанную помощь!
Микола
05 листопада '16р.
Після травми стал погано чути. Лікар допоміг мені. Дякую.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Закінчив з відзнакою Полтавський державний медичний стоматологічний інститут в 1992р.
  • Інтернатура: з 1992 по 2005р. –  Українська медична стоматологічна академія та Полтавська обласна клінічна лікарня
  • З 2012р. навчається в заочній аспірантурі державної установи “Науково-дослідний інститут отоларингології ім. О.С.Коломійченка АМН України” (м. Київ)

Участь в асоціаціях

• Входить до Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів
  • Входить до Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів