Безега Михайло Іванович

Отоларинголог
Отоларинголог вищої категорії, директор клініки Безега Михайло Іванович входить до Української асоціації отіарів, отонейрохірургів та отонейрологів. Надає повну консультацію щодо лікування та профілактики таких захворювань як ларингіту, отиту, синуситу, фарингіту, гаймориту. Також досліджує слух камертоном, продуває вуха, промиває носа, видаляє стороннє тіло з вуха та носа.

Наталія
ХОЧУ ДОДАТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО КЛІНІКУ БЕЗЕГА В ЯКІЙ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ МИНДАЛИН МЕНІ ПОШКОДИЛИ НЕРВ.
Благодарна доктору за оказанную помощь. Проведенное лечение было эффективным — я чувствую себя намного лучше. Соблюдаю все рекомендации и слух практически уже восстановился. Большое спасибо за оказанную помощь!
Микола
Після травми стал погано чути. Лікар допоміг мені. Дякую.
Эмма
Хочется написать отзыв о таком прекрасном специалисте, как Михаил Иванович. Следует отметить его профессионализм, индивидуальный подход к каждому пациенту, внимательность, терпеливость. Работает до последнего пациента и каждым дорожит. Спасибо ему большое!

• Закінчив з відзнакою Полтавський державний медичний стоматологічний інститут в 1992р.
  • Інтернатура: з 1992 по 2005р. –  Українська медична стоматологічна академія та Полтавська обласна клінічна лікарня
  • З 2012р. навчається в заочній аспірантурі державної установи “Науково-дослідний інститут отоларингології ім. О.С.Коломійченка АМН України” (м. Київ)

• Входить до Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів
  • Входить до Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів