Барцеховська Людмила Дмитрівна

Невропатолог
Лікар Барцеховська Людмила Дмитрівна спеціалізується в області неврології . Займається діагностикою та лікуванням хвороб, що вражають центральну та периферичну нервові системи. Надає послуги консультування, профілактичного огляду, комплексних обстежень. Лікує хвороби Альцгеймера та Паркінсона. Приймає пацієнтів із невралгіями, невритами та мігренями.

Зверталася до лікаря з головними болями, дуже погано себе почувала. Була здивована, але лікарка не тільки встановили причину, але й назначила дуже ефективне лікування. Зараз вже почуваю себе набагато краще. Рекомендую гарного фахівця своїм друзям.
Тетяна
Звернулась до терапевта з болями у обличчі. Знеболюючі не допомагали надовго. Вона направила мене до невролога. Людмила Володимирівна не тільки поставила діагноз - неврит трійчастого нерва, а й встановила його причину. Після її усунення я відчула значне полегшення.

Лікар-невропатолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • призначення інструментальної діагностики;
  • лікування неврологічних захворювань.

Лікар-невропатолог займається лікуванням хвороб

• головний біль;
  • радикуліт;
  • остеохондроз;
  • наслідки інсультів і травм;
  • епілепсія.