Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки рефлексотерапії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі рефлексотерапевти
Голкорефлексотерапія 600 грн
Рефлексотерапія: апартна (магніто, лазеро, ультразвукова) 700 грн

Рефлексотерапевтія — лікувальний метод, який базується на стимулюванні активних біологічних точок організму за допомогою впливу спеціальних голок, пальців, інших процедур.

За допомогою методики проводиться лікування таких патологій:

 • безпліддя, опущення матки, простатиту, передчасної еякуляції, нестійкої ерекції, імпотенції та інших проблем статевої системи;
 • кропивниці, алергічних ринітів, акне, дерматиту, псоріазу;
 • діабету різних типів, інших проблем ендокринологічного походження;
 • гастриту, виразки, геморою, панкреатиту, ураження ШКТ, сечовивідної системи, нирок;
 • захворювань ЛОР-органів, гаймориту, поліпів;
 • кон’юнктивіту, катаракти, глаукоми;
 • анемії;
 • астми різних типів, пневмонії, інших легеневих хвороб;
 • запаморочень голови, хвороби Паркінсона тощо.

Точковий вплив на певні зони знімають больові відчуття, активізують нервові імпульси, розслабляють, допомагають організму позбавитися різних патологій своїми зусиллями. В залежності від захворювання використовуються різні методи досягнення результатів:

 • точковий масаж;
 • голковколювання;
 • електричні, магнітні, низько- та високотемпературні чи лазерні імпульси;
 • аплікація кульками.

Процедура безпечна, практично немає протипоказань. Вона є прекрасним доповненням до комплексного лікування. Однак, рефлексотерапевти не радять застосовувати цей метод за наявності пухлин, гострих інфекційних і психічних захворювань, проблем із судинами.

Після консультації рефлексотерапевт призначає лікування, встановлює кількість та тривалість сеансів.

Інформація про кращих рефлексотерапевтів Львова представлена на сайті likarni.com.

333
7,0
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб
10
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
30 ноября '-1 г.
9
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
30 ноября '-1 г.
10
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
30 ноября '-1 г.
10
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини. Приймає лікар: Пронів Наталія Володимирівна
 • Консультація голкорефлексотерапевта 350
 • Голкорефлексотерапія 600
 • Курс голкорефлексотерапії (10 сеансів + консультація голкорефлексотерапевта) 5 500
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00
9,0
Львів вул. Зелена, 204 Б
р.Сихівський
Медичний центр доктора Чередника «Cherednyk medical» спеціалізується на лікуванні хребта, суглобів, опорно-рухової, нервової системи та не тільки. Застосовуючи методи холістичної, альтернативної медицини: рефлексотерапія (голковколювання), остеопатія, мануальна терапія та інші. Лікування без операцій і медикаментів за допомогою внутрішніх можливостей організму. Приймає лікар: Чередник Юрій Олександрович
 • Консультація, огляд, діагностика 600
 • Рефлексотерапія: апартна (магніто, лазеро, ультразвукова) 700
 • Рефлексотерапія: голкотерапія/голковколювання 995
9,0
Львів вул Виговського 5 Б
р.Залізничний
Кожен, хто звернувся в клініку, знайшов тут вирішення проблеми та позбувся болю. Наше основне завдання – повернути до повноцінного життя пацієнта.
 • ГОЛКОРЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ 550
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00
8,8
Львів вул. Залізнична 7
р.Залізничний
Сучасний медичний центр, що спеціалізується на захворюваннях неврології, ортопедії, реабілітації після травм, перенесених операцій, інсульту, ефективно лікуємо біль в спині, суглобах, головні болі, неврози, ін. У центрі працюють висококваліфіковані лікарі та фізичні терапевти, що за допомогою сучасного обладнання та європейських методів світової практики лікують захворювання на етапі виникнення причин, а не тільки симптомів.
 • Суха голка 700
 • Голкорефлексотерапія (1 сегмент) 700
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-19:00
ІВР
8,3
Львів вул. Кульпарківска, 99 Б
р.Франківський
Інститут вертебрології і реабілітації — мережа медичних центрів у Києві і регіонах України, головною спеціалізацією яких є консервативне лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату, комплексна ортопедична реабілітація посттравматичних і постхірургічних станів.
 • Голкотерапія 600
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
Medicover
5,3
Львів вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-19:00
5,1
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
Працює з 09:00-18:00
5,0
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Працює з 09:00-18:00
4,4
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
4,3
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
Працює з 09:30-17:00
Сб: 09:30-14:00
3,7
Львів вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини. Напрямки, педставлені у нас: пульмонологія, неврологія, рефлексотерапія, загальна педіатрія.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
3,7
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-15:00