Чубінська Олена Ігорівна

УЗД-спеціаліст
лікар другої категорії
Лікар Чубінська Олена Ігорівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Надає послуги спеціаліста ультразвукової діагностики. Займається дослідженням організму людини за допомогою ультразвукових хвиль. Проводить обстеження всіх органів і тканин людини. Виявляє патології в розвитку на ранніх термінах вагітності. Робить обстеження органів черевної порожнини, щитовидної залози, органів малого тазу.

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Галина М.
Хочу вiдзначити високий професіоналізм Олени Ігорівни. Двічі зверталася до неї за допомогою при встановленні діагнозу, і кожного разу отримували детальну i достовірну інформацію, яка пiдтверджувалася у подальшому.
Василь
Дуже вдячний Олені Ігорівні за інформативну та доступну консультацію і обстеження,а також вчасне виявлення гострого апендициту,хочу окремо подякувати за порекомендованих хірургів та адреси лікарень куди можна було звернутися!

• 2007 р. - Львівський національний медичний університет, спеціальність лікувальна справа.

Курси

• 2008 р. - курси спеціалізації з ультразвукової діагностики на базі кафедри променевої діагностики ФПДО ЛНМУ;
  • 2009 р. - курси підвищення кваліфікації "Актуальні проблеми трансфузіології" на базі ФПДО ЛНМУ;
  • 2012 р. - курси підвищення кваліфікації ПАЦ з ультразвукової діагностики на базі кафедри променевої діагностики ФПДО ЛНМУ.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, Функціональний діагност