Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Нейросонографія у Львові

Послуга Ціна
Нейросонография (мозок дитини) 900
Нейросонографія у новонароджених 200

Нейросонографія — це сучасний інструментальний метод дослідження головного мозку новонароджених і грудних немовлят за допомогою ультразвуку. Проводиться через відкрите тім’ячко (не покрита кістковою тканиною частина черепної коробки, що пропускає ультразвукові хвилі). Ця анатомічна особливість дітей до 1 року дозволяє отримати зображення всіх мозкових відділів, оцінити їх стан, функціонування, діагностувати вроджені патології і дефекти. Нейросонограма не заподіє шкоди дитині, тому матусям не варто боятися появи ускладнень.

Нейросонографія: показання

Нейросонографія рекомендується для проведення всім новонародженим, проте в деяких випадках діагностичне обстеження вкрай необхідно. Нейросонографія новонароджених показана:

 • при наявності неврологічних розладів різного ступеня тяжкості;
 • при виражених зовнішніх дефектах голови (незвичайна форма, розміри);
 • при передчасному народженні малюка;
 • у разі важких пологів, родової травми;
 • при патології, що діагностована ще у внутрішньоутробному розвитку;
 • коли новонароджений часто плаче, спостерігається гіперзбудливість;
 • якщо дитина заплакала не відразу після народження, тоді обов'язково проводиться НСГ головного мозку немовляти;
 • при наявності інфекційних захворювань, підозрілого анамнезу у матері.

НСГ — дослідження, за допомогою якого діагностують таку серйозну патологію, як крововилив в мозкову речовину. Також нейросонографія новонародженого дає можливість виявити онкологічні новоутворення доброякісної або злоякісної природи, інфекційні процеси і поразки, пов'язані з ішемією мозкових ділянок. Завдяки методиці вдається підтвердити симетричність півкуль, оцінити процес розвитку. Нейросонографія дітей не має протипоказань, так як абсолютно безпечна і нешкідлива.

Після проведення дослідження лікар робить висновок про стан тканини головного мозку, наявність додаткових новоутворень, кістозних вогнищ. Обстеження при необхідності повторюється кілька разів для оцінки динаміки збільшення патологічного вогнища або, навпаки, його регресії. Протягом першого року життя немовляти рекомендується ретельно стежити за станом мозку. Контроль необхідний, щоб в подальшому уникнути важких наслідків неврологічного характеру, гальмування когнітивних функцій, уповільнення росту, загального розвитку дітей.

Щоб нейросонографія дітей вийшла ефективною, спеціальної підготовки не потрібно. Усе залежить від кваліфікації фахівця. Неспокійна поведінка немовляти і плач не впливають на виконання процедури і результати. Її тривалість становить близько чверті години. Обстеження не впливає на самопочуття дітей, тому рекомендується для проведення навіть із профілактичною метою. Своєчасне виявлення патологічного вогнища в голові малюка дає можливість усунути недугу без серйозних ускладнень.

Що таке Нейросонографія?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

УльтраМед

9,27
Львів вул. Івана Огієнка, 14 р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр "Ультрамед" спеціалізується на ударно-хвильовій терапії. Штат співробітників центру складається з висококваліфікованих медичних спеціалістів.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.2
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-14:00

Медичний центр Інтерсоно

9,11
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Нейросонографія 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-15:00

Біокурс

8,20
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
 • Нейросонография (мозок дитини) 900
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8
Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30

Дитяча полікліника Веселка

7,99
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
 • Нейросонографія 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00

Центр репродукції Паренс-Україна

7,74
Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Нейросонографія 200
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.9
Пн — Пт: 08:30-18:00 Сб: 10:00-15:00

Медичний центр "Життя"

7,19
Львів вул. Панча, 7а р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
 • Нейросонографія
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:00-20:00

ФІЯ професійна ультразвукова діагностика

3,70
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513) р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
 • нейросонографія (діти до 6 міс.)
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-13:00

ФІЯ ультразвукова діагностика

3,70
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406) р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
 • нейросонографія (діти до 6 міс.)
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-13:00