Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Нейросонографія у Львові

Нейросонографія — це сучасний інструментальний метод дослідження головного мозку новонароджених і грудних немовлят за допомогою ультразвуку. Проводиться через відкрите тім’ячко (не покрита кістковою тканиною частина черепної коробки, що пропускає ультразвукові хвилі). Ця анатомічна особливість дітей до 1 року дозволяє отримати зображення всіх мозкових відділів, оцінити їх стан, функціонування, діагностувати вроджені патології і дефекти. Нейросонограма не заподіє шкоди дитині, тому матусям не варто боятися появи ускладнень.

Нейросонографія: показання

Нейросонографія рекомендується для проведення всім новонародженим, проте в деяких випадках діагностичне обстеження вкрай необхідно. Нейросонографія новонароджених показана:

 • при наявності неврологічних розладів різного ступеня тяжкості;
 • при виражених зовнішніх дефектах голови (незвичайна форма, розміри);
 • при передчасному народженні малюка;
 • у разі важких пологів, родової травми;
 • при патології, що діагностована ще у внутрішньоутробному розвитку;
 • коли новонароджений часто плаче, спостерігається гіперзбудливість;
 • якщо дитина заплакала не відразу після народження, тоді обов'язково проводиться НСГ головного мозку немовляти;
 • при наявності інфекційних захворювань, підозрілого анамнезу у матері.

НСГ — дослідження, за допомогою якого діагностують таку серйозну патологію, як крововилив в мозкову речовину. Також нейросонографія новонародженого дає можливість виявити онкологічні новоутворення доброякісної або злоякісної природи, інфекційні процеси і поразки, пов'язані з ішемією мозкових ділянок. Завдяки методиці вдається підтвердити симетричність півкуль, оцінити процес розвитку. Нейросонографія дітей не має протипоказань, так як абсолютно безпечна і нешкідлива.

Після проведення дослідження лікар робить висновок про стан тканини головного мозку, наявність додаткових новоутворень, кістозних вогнищ. Обстеження при необхідності повторюється кілька разів для оцінки динаміки збільшення патологічного вогнища або, навпаки, його регресії. Протягом першого року життя немовляти рекомендується ретельно стежити за станом мозку. Контроль необхідний, щоб в подальшому уникнути важких наслідків неврологічного характеру, гальмування когнітивних функцій, уповільнення росту, загального розвитку дітей.

Щоб нейросонографія дітей вийшла ефективною, спеціальної підготовки не потрібно. Усе залежить від кваліфікації фахівця. Неспокійна поведінка немовляти і плач не впливають на виконання процедури і результати. Її тривалість становить близько чверті години. Обстеження не впливає на самопочуття дітей, тому рекомендується для проведення навіть із профілактичною метою. Своєчасне виявлення патологічного вогнища в голові малюка дає можливість усунути недугу без серйозних ускладнень.

Нейросонография (мозок дитини) 900 грн
Нейросонографія 250 - 590 грн
Нейросонографія (до 1 року) 350 грн
155
8,0
Знайдено 13 клінік

Працюють по:

Сб
10
Пелех Олександра Зеновіївна
Мені сподобалися консультації лікарів, вони справжні професіонали своєї справи. Все було виконано на найвищому рівні. Лікарі з розумінням поставилися до мого стану. Особливо хочу подякувати своєму гінекологу Зоряні Ігорівні, яка протягом всього часу лікування підтримувала мене та консультувала. Так як я була вперше, спочатку було трохи лячно, а на другий раз я прийшла з впевненістю, знаючи, що цим людям можна довіряти.
26 августа '19 г.
9
Оля
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Зоряни Ігорівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу ,підтримку, і поради як досвідченого лікаря . Це лікар від бога . Дякую вам Зоряна Ігорівна , буду всім рекомендувати вас .
30 августа '19 г.
10
Ольга
Кваліфіковані і приємні спеціалісти.Лікарі,яким не байдуже.
30 ноября '-1 г.
10
Тетяна
Дуже хороший медцентр. Завжди ходжу на УЗД до Мороза М.І. і на мануальну терапію до Борисовського В.І. - хороші спеціалісти, завжди з розумінням відносяться до пацієнта, привітні, все покажуть і розяснять. Рекомендую.
30 ноября '-1 г.
10
Ірина
Неодноразово проходила процедуру гідроколонотерапії. Приємно вражена гарним ставленням персоналу та індивідуальним підходом. Якість, повага до пацієнтів, сучасний рівень! Так тримати!!!
30 ноября '-1 г.
1
Павло
Робили МРТ нещодавно в цьому закладі,заклад гарний,просторий чисто і до тебе відносяться гарно але на цьому всі плюси закінчуються,чекали на висновок по МРТ близько 6 годин,для себе розумію що кваліфікованих спеціалістів по опису проблеми нема в Ново,швидше за все що звязувались з іншими кваліфікованими людьми,консультація в ціну МРТ не входить,платиш 2200 суто за голе МРТ,тому так як нам потрібно було терміново робити обстеження ми робили там,клініку не рекомендую,більше ніж зовнішній облік нічого корисного для себе не побачив,на мою думку професіоналів там нема.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
 • Нейросонографія 590
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,0
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
 • Нейросонографія 250
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-18:00
Medicover
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Нейросонографія 400
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-19:00
7,4
Львів, вул. Професора Ковалика, 1а
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,6
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Нейросонографія 320
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,2
Львів, вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
8,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
 • Нейросонографія (до 1 року) 350
Працює з 09:30-19:00
8,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
 • Нейросонография (мозок дитини) 900
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
7,1
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
 • Нейросонографія
Працює з 08:00-20:00
5,0
Львів вул. Куліша, 25
р.Галицький (Центр)
Клініка спеціалізується на проведенні ультразвукового дослідження та наданні гінекологічних консультацій. Послуги медичного центру: УЗД всіх органів і систем; скринінг вагітності; підготовка до вагітності; профілактичний огляд гінеколога; консультації сімейних пар; обстеження новонароджених; нейросонографія у дітей та ін.
Працює з 09:00-18:00
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
 • нейросонографія (діти до 6 міс.)
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00
3,7
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406)
р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
 • нейросонографія (діти до 6 міс.)
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00