Свереда Анна Андріївна

Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Здійснює ведення вагітності. Виконує обробку шийки матки. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, кольпоскопію та УЗД органів малого таза. Лікує кісти яєчників, ендометрит, ендометріоз, сальпінгіт та гінекологічні травми.

Ludmila
Все відмінно! Я до цього лікаря ходжу досить довгий час. Я від неї в захваті. Вона компетентний спеціаліст. Дуже добре ставлення до пацієнта та його здоров'я. Видно що людина любить свою роботу, та зацікавлена в результаті лікування. Дякую!
Юлія Дзісь
Прийом сподобався, все пройшло на найвищому рівні. Лікар уважно оглянула, поговорила зі мною, допомогла мені. Дуже уважно підійшла до моєї проблеми, подивилася аналізи, та призначила лікування. Залишилася задоволена візитом.
Ірина
Потрапила до Анни Андріївни за рекомендацією подруги! Чудовий лікар, фахівець своєї справи!
Оля
На прийомі була вперше,за рекомендацією подруги! Чудовий лікар,розумна,уважна,все гарно пояснила,вислухала Оглянула,дала рекомендації))) Я дуже задоволена,повертатимусь ще і ще !

• 2009 р. — закінчила медичний факультет №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з відзнакою.
  • 2009–2012 рр. — проходила інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі кафедри акушерства та гінекології ЛНМУ імені Данила Галицького та у Львівському міському пологовому будинку №1.

• 2018 р. — проходила підвищення кваліфікації по тематиці «Лапароскопічна техніка в оперативній гінекології» на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Кафедри акушерства та гінекологіі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.