Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електронейроміографія (ЕНМГ) у Львові

Електронейроміографія об'єднує групу методів функціональної діагностики, здатних визначити стан периферичних нервів, швидкість провідності імпульсів по нервовим волокнам, а також оцінити м'язову збудливість. Методика дозволяє зареєструвати ступінь порушення імпульсного проведення, його пригнічення або відсутність, характер зміни. Розрізняють два різновиди ЕНМГ (з поверхневими електродами або використанням голчастих, що вводяться безпосередньо в м'яз). Призначення певної процедури залежить від розташування органів, досліджуваних м'язів або нервів.

Електроміографія: показання

Електроміографія призначається при:

 • травматичному пошкодженні спинного, головного мозку, хребта, кінцівок;
 • полінейропатії;
 • порушенні кровопостачання внаслідок здавлення нервів (неврити, плекситах);
 • ураженні спинномозкових корінців (радикуліт, остеохондроз);
 • сирингомиелії;
 • дерматоміозиті;
 • нейродегенеративних процесах (розсіяному склерозі);
 • хворобі Паркінсона.

ЕМГ проводиться при м'язовій атрофії, порушеннях рухової, чутливої функції, наявності мимовільних м'язових спазмів. Також діагностика застосовується для виявлення ускладнень супутньої соматичної патології. Дослідження проводиться з використанням спеціального апарату — електронейроміографа. Набір датчиків накладається на досліджувані частини тіла, наприклад, кінцівки, після чого реєструється біоелектрична м'язова активність у вигляді графіка. Електронейроміографія повторюється в спокої і при навантаженні на досліджувану зону. Під час стимуляції периферичного нерва спостерігається у відповідь м'язова реакція, внаслідок чого прилад реєструє її. Медичний працівник в процесі ЕМГ збирає інформацію про біоелектричне імпульсне просування, аналізує і групує отримані результати в обчислювальному блоці системи. Потім графічне зображення нервово-м'язових імпульсів проектується на екран монітора.

Електроміографія не має протипоказань, тому дозволяється проводити пацієнтам без свідомості. Голчасті електроди не допускаються для використання у ВІЛ-інфікованих, в місцях з пошкодженими шкірними покривами, гнійними виділеннями, фурункулами, виразковими дефектами, проявами шкірних хвороб. При коагулопатії після використання голчастих елементів підвищується ризик тривалої кровотечі.

Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх кінцівок 490 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) нижніх кінцівок 490 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх і нижніх кінцівок 590 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) лицьового нерва 490 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) дослідження на міастенію 490 грн
11
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
8
Полина
Последние несколько месяцев отец все чаще стал жаловаться на потерю остроты зрения, головокружения и боль в мышцах. Когда я поняла, что он не пойдет в клинику, вызвала невропатолога на дом. Врач осмотрел отца, назначил дуплексное сканирование сосудов головы и шеи. Диагноз получили неутешительный — васкулит. Доктор сказал, что нужно срочно начинать лечение, и назначил лекарственные препараты, диету, физиотерапевтические процедуры. Сейчас состояние отца улучшилось, продолжаем лечение.
24 февраля '18 г.
9
София
Несколько последних лет страдала вегето-сосудистой дистонией по гипотоническому типу. Часто кружилась голова, ощущался упадок сил. Лечилась в нескольких клиниках, безрезультатно. И только в центре «Эхокор» невропатолог смог разработать такую программу лечения, которая мне действительно помогла. Кроме медикаментозной терапии мне прописали массаж и плавание. Мое самочувствие значительно улучшилось. Спасибо врачу!
02 января '18 г.
8
Артем
Хочу посоветовать клинику «Эхокор» всем, у кого есть проблемы неврологического характера. В результате стресса начались сильнейшие головные боли, аритмия, пропал сон. Невропатолог направил меня на эхоэнцефалографию, результаты исследования оказались в норме, и затем назначил медикаментозную терапию.
30 марта '18 г.
10
Вероника
В центре Эхокор работает наш семейный врач. Нравится в ней все, и отношение к пациентам и назначаемое лечение. Если вызываем на дом, приезжает быстро. Это особенно удобно, так как у меня трое детей.
16 апреля '18 г.
8
Кирилл
В марте 2018 года обратился в центр Эхокор к кардиологу с сильной одышкой. Врач настоял на том, чтобы я сделал ЭКГ, диагноз неутешительный. Тут же было назначено лечение. Сейчас чувствую себя хорошо, иду на поправку.
25 марта '18 г.
9
Валентина Егоровна
Регулярно хожу на прием к кардиологу в медицинский центр Эхокор после операции на сердце. Меня устраивает сервис и обслуживание. При этом, несмотря на возраст, продолжаю жизнь в прежнем активном темпе.
19 февраля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,6
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх кінцівок 490
 • Електронейроміографія (ЕМГ) нижніх кінцівок 490
 • Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх і нижніх кінцівок 590
 • Електронейроміографія (ЕМГ) лицьового нерва 490
 • Електронейроміографія (ЕМГ) дослідження на міастенію 490
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00