Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електронейроміографія (ЕНМГ) у Львові

Послуга Ціна
Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх кінцівок 390 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) нижніх кінцівок 390 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх і нижніх кінцівок 490 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) лицьового нерва 350 грн
Електронейроміографія (ЕМГ) дослідження на міастенію 350 грн

Електронейроміографія об'єднує групу методів функціональної діагностики, здатних визначити стан периферичних нервів, швидкість провідності імпульсів по нервовим волокнам, а також оцінити м'язову збудливість. Методика дозволяє зареєструвати ступінь порушення імпульсного проведення, його пригнічення або відсутність, характер зміни. Розрізняють два різновиди ЕНМГ (з поверхневими електродами або використанням голчастих, що вводяться безпосередньо в м'яз). Призначення певної процедури залежить від розташування органів, досліджуваних м'язів або нервів.

Електроміографія: показання

Електроміографія призначається при:

 • травматичному пошкодженні спинного, головного мозку, хребта, кінцівок;
 • полінейропатії;
 • порушенні кровопостачання внаслідок здавлення нервів (неврити, плекситах);
 • ураженні спинномозкових корінців (радикуліт, остеохондроз);
 • сирингомиелії;
 • дерматоміозиті;
 • нейродегенеративних процесах (розсіяному склерозі);
 • хворобі Паркінсона.

ЕМГ проводиться при м'язовій атрофії, порушеннях рухової, чутливої функції, наявності мимовільних м'язових спазмів. Також діагностика застосовується для виявлення ускладнень супутньої соматичної патології. Дослідження проводиться з використанням спеціального апарату — електронейроміографа. Набір датчиків накладається на досліджувані частини тіла, наприклад, кінцівки, після чого реєструється біоелектрична м'язова активність у вигляді графіка. Електронейроміографія повторюється в спокої і при навантаженні на досліджувану зону. Під час стимуляції периферичного нерва спостерігається у відповідь м'язова реакція, внаслідок чого прилад реєструє її. Медичний працівник в процесі ЕМГ збирає інформацію про біоелектричне імпульсне просування, аналізує і групує отримані результати в обчислювальному блоці системи. Потім графічне зображення нервово-м'язових імпульсів проектується на екран монітора.

Електроміографія не має протипоказань, тому дозволяється проводити пацієнтам без свідомості. Голчасті електроди не допускаються для використання у ВІЛ-інфікованих, в місцях з пошкодженими шкірними покривами, гнійними виділеннями, фурункулами, виразковими дефектами, проявами шкірних хвороб. При коагулопатії після використання голчастих елементів підвищується ризик тривалої кровотечі.

11
9,0
8,6
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх кінцівок 390
 • Електронейроміографія (ЕМГ) нижніх кінцівок 390
 • Електронейроміографія (ЕМГ) верхніх і нижніх кінцівок 490
 • Електронейроміографія (ЕМГ) лицьового нерва 350
 • Електронейроміографія (ЕМГ) дослідження на міастенію 350
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00