Ланцет (Lancet clinic), медичний центр

• Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
  • Відео

Ланцет (Lancet clinic) — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на лікуванні ендокринних захворювань. На території клініки приймає близько 20 лікарів по 15 основним напрямкам. Центр спеціалізується на ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів і тканин. Клініка має в своєму розпорядженні сучасним технічним оснащенням, що забезпечує максимальну точність проведених процедур. Лікарі центру успішно вирішують ряд складних клінічних завдань.

Основні напрямки діяльності сучасної клініки:

• діагностика і лікування гінекологічних захворювань;
  • діагностика і лікування урологічних захворювань;
  • діагностика і лікування проктологічних захворювань;
  • діагностика і лікування захворювань травної системи;
  • діагностика і лікування захворювань серцево-судинної системи;
  • діагностика і лікування безпліддя у чоловіків;
  • діагностика і лікування захворювань нервової системи;
  • діагностика і лікування захворювань ендокринної системи;
  • діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів.

На території клініки приймає профільний мамолог. Спеціаліст проводить консультативний прийом з подальшою діагностикою. Клініка має у своєму розпорядженні власним діагностичним центром. Тут можна пройти ультразвукове і функціональне дослідження всього організму. Сучасне технічне оснащення спрямоване на одержання якісної, швидкого і точного результату.

На території центру приймає профільний хірург. Він проводить планові і екстрені оперативні втручання. Спеціаліст керується сучасними протоколами терапії в поєднанні з встановленими схемами лікування.

Ключові переваги медичного центру:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • сучасне технічне оснащення;
  • оновлений діагностичний кабінет;
  • кваліфікований персонал;
  • прийнятний ціновий діапазон.

Записатися на індивідуальний прийом до профільного фахівця можна за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. Консультації надаються в телефонному режимі. Додаткова інформація представлена на офіційній сторінці медичного центру.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта, що є гарантом високої ефективності! Ми проти шаблонних схем!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
  • Відео

Ланцет (Lancet clinic), медичний центр, вартість послуг:

• УЗ сканування комплексне (артерії + вени) - скрининг верхніх (або нижніх) кінцівок 660
  • УЗ дуплексне сканування судин голови 830
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальным методом 660
  • УЗД серця (ехокардіографія) у дорослих 940
  • УЗД нирок 570
  • УЗД нирок, наднирників (сечовивідні шляхи, сечовий міхур, залишкова сеча) 720
  • УЗД органів малого тазу у чоловіків (простата, сечовий міхур, залишкова сеча, регіонарні лімфатичні вузли, судини) трансабдомінальним методом 700
  • УЗД органів малого тазу трансректально (урологічне) 660
  • Внутрішньовенна анестезія до 30 хвилин (для діагностичних процедур) 880
  • Внутрішньовенна анестезія до 60 хвилин (для діагностичних процедур) 1 210
  • Ендотрахеальний наркоз до 1 години (без вартості медикаментів) 2 420
  • Ендотрахеальний наркоз до 2 годин 4 620
  • Ендотрахеальний наркоз кожну наступну годину (без вартості медикаментів) 1 320
  • Ще...
  • Медичні послуги з проведення післяопераційного лікування в умовах постійного нагляду до 3 годин 660
  • Медичні послуги з проведення післяопераційного лікування в умовах постійного нагляду від 3 до 12 годин 2 970
  • Медичні послуги з проведення післяопераційного лікування в умовах постійного нагляду від 12 до 24 годин 3 910
  • Медичні послуги з проведення післяопераційного лікування в умовах постійного нагляду до 24 годин 6 010
  • Лікування хворого в умовах палати (до 1 година) 350
  • Лікування хворого в умовах палати (до 3 годин) 860
  • Лікування хворого в умовах палати (до 6 годин) 1 560
  • Супровід лікаря у денному стаціонарі до 10 діб 2 750
  • Внутрішньом`язова ін`єкція, підшкірна, внутрішньошкірна 100
  • Вакцинація 'Ваксигрип - тетра' + огляд лікаря терапевта 1 320
  • Біопсія шлунка (взяття матеріалу для оцінки за Сіднейською системою, системами OLGA та OLGIM) (без вартості гістологічного дослідження) 770
  • Консультація гастроентеролога 830
  • Консультація гастроентеролога поза графіком 1 540
  • Онлайн консультація гастроентеролога 720
  • Швидкий уреазний тест на Helicobacter pylori 220
  • Забір матеріалу для уреазного тесту 330
  • Ph-метрія 330
  • Пункційна біопсія під узд контролем (без вартості цитологічного дослідження) 1 510
  • Комплексне дослідження (консультація гінеколога первинна з оглядом + УЗД органів малого тазу трансвагінальним методом) 1 470
  • Комплексне дослідження (консультація провідного фахівця гінеколога первинна з оглядом + УЗД органів малого тазу трансвагінальним методом) 1 520
  • Консультація гінеколога первинна з оглядом 810
  • Дерматоскопія 1 утворення 500
  • Дерматоскопія 5-10 утворень 1 430
  • Панч-біопсії шкіри при доброякісних пухлинах 1 860
  • Панч-біопсії шкіри при запальних дерматозах 690
  • Біопсія шкіри волосистої частини голови (без вартості гістологичного дослідження) 690
  • Консультація дерматолога 890
  • Консультація мамолога повторна з оглядом 660
  • Консультація хірурга-онколога мамолога поза графіком 1 540
  • Онлайн консультація хірурга-онколога мамолога 720
  • Зціжування молочних залоз при лактостазі 1 650
  • Малоінвазивна хірургія молочної залози без скальпеля і наркозу: пункційне лікування гострого гнійного лактаційного / нелактаційного маститу під ультразвуковою навігацією з подальшим проточно-промивним дренуванням (одна молочна залоза, одна процедура) 3 850
  • Товстоголкова біопсія (трепан-біопсія/трукат-біопсія/core-біопсія) молочної залози під УЗД контролем (без вартості голки, патолого-гістологічного та ІГХ дослідження, ) 3 300
  • Консультація невролога 810
  • Консультація невролога за результатами обстеження (скорочена) 620
  • Консультація невролога поза графіком 1 540
  • Онлайн консультація невролога 720
  • Консультація з визначенням когнітивних порушень (шкала MMSE) 660
  • Консультація з визначенням порушень за шкалою MOCA 660
  • Консультація на виявлення депресії за шкалою Бека 660
  • Консультація на виявлення тревоги за шкалою HADS 660
  • Консультація з визначенням когнітивних порушень за шкалою MMSE (додаткові 15 хв.) 280
  • Консультація онколога (хіміотерапевта) 1 100
  • Онлайн консультація ортопеда-травматолога 550
  • Консультація ортопеда-травматолога первинна з оглядом 810
  • Консультація ортопеда-травматолога повторна з оглядом 660
  • Повторна консультація ортопеда-травматолога без огляду 550
  • Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів (без вартості препарату) 660
  • Параартикулярні ін'єкції (без вартості медикаментів) 660
  • Катетеризація слухової труби (одна сторона) 280
  • Консультація пластичного хірурга 810
  • Консультація провідного спеціаліста пластичної та естетичної хірургії 1 650
  • Білатеральна периареолярна мастопексія (без вартості анестезії) 93 500
  • Білатеральна аугментація молочних залоз (без вартості анестезії, імплантів та білизни) 82 500
  • Репозиція імпланта молочної залози (без вартості анестезії, імпланту та білизни) 30 800
  • Білатеральне видалення імплантів молочних залоз без капсулектомії (без вартості анестезії) 93 500
  • Білатеральне видалення імплантів молочних залоз з капсулектомією (без вартості анестезії) 107 800
  • Білатеральна заміна імплантів молочних залоз без капсулектомією (без вартості анестезії, імпланту та білизни) 110 000
  • Білатеральна заміна імплантів молочних залоз з капсулектомією (без вартості анестезії, імплантів та білизни) 126 500
  • Аноскопія 390
  • Консультація проктолога первинна з оглядом 810
  • Консультація проктолога повторна з оглядом 660
  • Повторна консультація проктолога без огляду 550
  • Онлайн консультація проктолога 720
  • Консультація проктолога поза графіком 1 540
  • Проведення консиліуму (вартість залучення одного додаткового спеціаліста) 440
  • Безопераційне лікування геморою: Лігування латексними кільцями (1 кільце) 1 категорія складності 5 170
  • Безопераційне лікування геморою: Лігування латексними кільцями (1 кільце ) 2 категорія складності 5 390
  • Комплексне дослідження (консультація уролога + УЗД) 1 460
  • Консультація уролога первинна з оглядом 810
  • Консультація уролога повторна з оглядом 660
  • Повторна консультація уролога без огляду 550
  • Онлайн консультація уролога 720
  • Консультація уролога поза графіком 1 540
  • Видалення папілом утворів шкіри біполярною коагуляцією (1-2 поліпи) 2 750
  • Видалення папілом, утворів шкіри біполярною коагуляцією (5 поліпів та більше) 3 300
  • Ще...
  • Консультація флеболога з УЗ дослідженням вен ніжних (або верхніх) кінцівок) 940
  • Первинна консультація провідного флеболога з оглядом 860
  • Консультація з підбору та постановка інсулінової помпи 3 300
  • Первинний прийом провідного ендокринолога 1 100
  • Повторний прийом провідного ендокринолога 880
  • Онлайн консультація провідного ендокринолога 880
  • Первинний прийом хірурга-ендокринолога вищої категорії, д.м.н. Горобейко М.Б. 1 270
  • Ще...
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром до 5 мм (без вартості гістологічного дослідження) 1 270
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 5 мм до 10 мм (без вартості гістологічного дослідження) 1 930
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 10 мм до 15 мм (без вартості гістологічного дослідження) 2 750
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 15 мм до 20 мм (без вартості гістологічного дослідження) 3 630
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 20 мм (без вартості гістологічного дослідження) 9 900
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 30 мм до 40 мм (без вартості гістологічного дослідження) 13 200
  • Ендоскопічна поліпектомія при ЕГДС та КС поліпа розміром від 40 мм (без вартості гістологічного дослідження) 16 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Амина
Хорошая клиника в плане обслуживания и врачей. Специалисты с опытом, всегда вежливые. И дальше буду ходить в Ланцент.
Дарья
В этой клинике наблюдаюсь у Юлии Юрьевны. Отличный врач. Очень удобно, что сразу можно сдать все необходимые анализы.
Семен
Делал здесь тромбэктомию. Операция прошла успешно. Спасибо врачу и медсестрам!
Александра Андреевна
Обратилась сюда с варикозом. Роман Николаевич назначил лечение, если не поможет сделаем операцию.
Отличная клиника с опытными врачами. Регулярно делаю здесь УЗИ щитовидной железы, очередей нет. Принимают строго позаписи.
Была здесь на консультации у гастроэнтеролога и невролога, врачи явно толковые. Помогли быстро найти причину болей в нижней части живота.
Римма
Здесь удаляла кисту молочной железы. Могу сказать, что все прошло просто отлично. Очень боялась, результатом довольна.
Милена
Во время беременности делала здесь УЗИ. Вежливое отношение врачей и приятная обстановка очень радовали. Спасибо.
Нина Эдуардовна
Особая благодарность кардиологу Роману Михайловичу за лечение стенокардии. Отличный врач.
Сергей
Живу рядом с Ланцет, поэтому здесь и лечусь. Очень удобно, да и клиника отличная. Всем советую хоть раз здесь пройти обследование.
Світлана
суперлікар Шепитько Ларіса Миколаївна пречудова людина і професіанал в своїй справі,дуже уважна ,ніяких тобі лишніх аналізів,все чітко,доступно пояснює.Я відчуваю себе в надійних руках.завжди на звязку.щиро дякую і раджу всім хто в пошуку.
22.04.2017
Дуже хороший лікар. Звернуся з дуже делікатною проблемою, яка турбувала мене довгий час. Лікар переконав мене що без операції не обійтися. Я довго вагався, але зрештою погодився. Все пройшло добре. Зараз від проблеми не залишилося а ні сліду.
Довгий час мене болів живіт. Я звернувся до лікаря. Який у свою чергу направив мене на ендоскопію. Віктор Васильович провів процедуру на найвищому рівні! Завдяки його зусиллям, мені діагностували виразку шлунка. Зараз лікуюся. Дякую!
elena
Справжній віртуоз своєї роботи! ендоскопія дуже не приємна процедура, про це знає кожний. Але не в цього лікаря. Звісно певний дискомфорт є, але в порівнянні з попередніми разами в інших спеціалістів, це зовсім різні речі. Рекмендую!
Егор
Одного разу, мені раптово потрібна була консультація цього лікаря. Після огляду, лікар запропонував мені оперативне лікування, так як в моєму випадку консервативна терапія була б не ефективно. Я погодилася. Все пройшло чудово. Дякую!
Ольга.А.
Консультувалася в цього лікаря з приводу фіброаденоми молочної залози. Вона запропонувала мені операцію, пояснивши, що консервативно така патологія не лікується. Все пройшло добре. Вечері, я вже була вдома. Дуже дякую спеціалісту!
юрия
Чудовий лікар. Постійно звертаюся за її допомогою, так як маю хронічне захворювання. Лікар завжди компетентна в усіх питання, та ефективно лікує мою хворобу. Йдучи до Алли Олександрівни, я завжди впевнена у позитивному результаті.
Иванна
Цей лікар консультував мене з приводу моєї проблеми. Все дуже сподобалося, лікар говорить все чітко та по суті. На всі питання відповідає кваліфіковано та з глибоким знанням своєї справи. Дуже рекомендую цього спеціаліста. Кращого не знайдете!
Лілія
Чудовий фахівець! Він оперував мого батька. операція пройшла успішно, та його на третій день виписали додому. Зараз від проблеми, що була, не залишилося а ні сліду. Дякую лікарю за професіоналізм, та знання у своїй сфері. Рекомендую!
02.05.2017
Раніше у мене ніколи не було проблем з тиском. Але одного разу в мене стався криз. Я звернулася до цього фахівця. Лікар мене обстежив, розписав детальне лікування, та пояснив як приймати таблетки. Від того часу у мене подібних проблем, немає.
Рута
Просто чудовий фахівець! Була у не на прийомі. Лікар детально мене оглянула, та направила на УЗД. Після отримання результатів, детально розписала лікування. Та двічі повторила мені. Лікарем дуже задоволена, Прийду на повторний огляд.
хайм
Одного разу, ми з моєю мамою звернулися до цього лікаря. Нам все сподобалося! Лікар не тільки виписала лікування, а й надала детальні рекомендації, щоб у майбутньому запобігти подібним випадкам. Якщо що, тільки до цього спеціаліста!
Дуже хороший фахівець! Лікувала у неї болі в шиї. Лікар пояснила причину мого стану, та порадила що необхідно робити для його полегшення. Лікування ефективно допомогло. Лікар дуже тактовна, та добра людина. Усім задоволена! Рекомендую!
30.04.2017
Одного разу, після того, як я посиділа на холодній лавочці, в мене виник біль та різі внизу живота. Я звернулася за консультацією до цього лікаря. Лікар мене опитав, оглянув, та виставив діагноз. Призначив лікування, на третій день мені стало ліпше. Дякую!
Viktoriia
Алла Олександрівна, справжній фахівець своєї галузі! Лікувала у неї виразку шлунка. Лікар провела комплексу терапію по ерадикації Helicobacter pylori. Уже через декілька тижнів, виразка повністю зарубцювалася. Щиро вдячна!
Толя
Тривалий час хворію варикозним розширенням вен нижніх кінцівок. Досить часто консультуюся у цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст, подобається абсолютно все, як він веде прийом, як розмовляє з пацієнтами. Таких лікарів ще варто пошукати.
Вера Бут
Хороший спеціаліст! Постійно лікує мою матір. На прийомі завжди ввічливий, та доброзичливий. Постійно уважно обстежує, та запитує про найменші зміни загального стану. Лікар дійсно професіонал! Рекомендую спеціаліста!
Слова искренней благодарности за профессиональный подход и прекрасное человеческое обращение Шепитько Ларисе Николаевне! Очень довольна осмотром и полученными рекомендациями. В наше время не везде и далеко не всегда встретишь сочетание высокого профессионализма и человеческой доброты. Лариса Николаевна - врач высокого европейского уровня, и замечательный человек, готовый поддержать морально в нужный момент,когда это очень важно. Рекомендую всем,кто ищет достойного врача, обращаться к Ларисе Николаевне!
Илона
26 квітня '17р.
Была на приеме у Шепитько. Осмотр был тщательный. Лариса Николаевна сказала, что у меня увеличена матка и возможно это фибромиома. Я была в шоке. Мне назначили анализы и диагностические исследования. Рада, что онкология не подтвердилась. А со всем остальным справились лекарства. Я прошла длительное лечение. Благодаря опыту и правильному диагнозу лечение было очень своевременно.
Лиля
07 квітня '17р.
На прием к доктору Шепитько пришла за рекомендациями в подготовке к предстоящей беременности. Лариса Николаевна ответила на все мои вопросы. Поинтересовалась вредными привычками. Дала четкие рекомендации по поводу принятия витаминов и образа жизни. Консультация прошла в доверительном формате. Все, что мне было необходимо, я узнала.
Консультация прошла на высшем уровне! Все доступно пояснила, выслушала, лишних назначений не делала. Консультацией довольна!

Лікарі клініки Ланцет (Lancet clinic), медичний центр

Мазанович Анастасия Вячеславовна
Отоларинголог, Сурдолог, Фоніатр
Консультація Вартість прийому по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Соколова Тамара Николаевна
Сімейний лікар, Терапевт
Консультація по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Левченко Елена Сергеевна
Ендокринолог, УЗ-діагност
Консультація тільки онлайн, по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Динец Андрей Владимирович
Монастырская Ольга Александровна
Гінеколог
Шевченко Ирина Васильевна
Кардіолог
Консультація Вартість прийому по прайсу - 1030 грн, на період воєнного стану - 770 грн
Чередниченко Сергей Иванович
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиції клініки

Пакет COVIDу не боюсь від МЦ Ланцет
Комплексне дослідження «COVIDу не боюсь» для перевірки стану організму та вразливих до COVID-19 органів від МЦ Ланцет.
1570 грн

1070 грн
Пакет COVID-19 check-up від МЦ Ланцет
Комплекс аналізів на виялення коронавірусу COVID-19 та антитіл від МЦ Ланцет.
2500 грн

2090 грн
Пакет Знаю про себе все від МЦ Ланцет
Програма повного медичного обстеження організму «Знаю про себе все» від МЦ Ланцет
6520 грн

4690 грн
Пакет PostCOVID від МЦ Ланцет
Комплекс послуг з дослідження стану організму після захворювання на коронавірус COVID-19 від МЦ Ланцет
3185 грн

2590 грн
Пакет До зими готовий від МЦ Ланцет
Пакет До зими готовий для оцінки стану організму та підготовки до зимового періоду від МЦ Ланцет
1925 грн

1250 грн
Пакет Стоп варикоз від МЦ Ланцет
Пакет досліджень для попередження варикозного розширення вен Стоп варикоз від МЦ Ланцет
1625 грн

1190 грн

Відео про клініку

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр нейро-ортопедичної реабілітації та спортивної медицини "VIVA" на вул. Оноре де Бальзака надає послуги функціональної діагностики, неврології, реабілітології, ортопедії, масажу та ін. Допомагає пацієнтам з неврологічними захворюваннями, ушкодженнями опорно-рухового апарату, а також після оперативних втручань.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
У медичному центрі "Ля Мед" кваліфіковані фахівці надають послуги в області неврології, кардіології, гастроентерології, дерматології. Проводять УЗД, ЕКГ.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00 Н: 10:00-17:00