Шаст Людмила Анатоліївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
лікар вищої категорії
Консультація по прайсу - 1150 грн, на період воєнного стану - 860 грн
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Київ ул. Арсенальна, 9/11 м.Кловська166м.Печерська53м.Арсенальна2510

Дарья
Однажды меня Шаст здорово выручила и вылечила, когда другие врачи только руками разводили. С того времени только у Людмилы Анатольевны и консультируюсь. Она прекрасный гинеколог!
Я у Шаст уже второй год обслуживаюсь. Людмила Анатольевна – опытный и компетентный врач-гинеколог. Тактичная, внимательно относится к пациенту, все процедуры выполняет аккуратно. По лечению также вопросов нет, все замечательно. Спасибо!
Анастасия
3 года старались с мужем иметь детей, но попытки не увенчались успехом. Пробовали все позы, принимала витамины, препараты, которые советовали подруги. Наконец-то решились обратиться к врачу. Консультация гинеколога-эндокринолога началась с беседы, после чего меня направили на обследование. По результатам анализов установлен низкий уровень прогестерона. Проходила лечебный курс около полугода. В результате - я уже на 3 меся беременности, от счастья готовы летать)))
Клавдия
Долго наблюдалась у этого врача и могу сказать что это идеальный гинеколог. Добрая, приветливая, позитивная

• 1993 р. — Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 1996 р. — Інтернатура з "Акушерства та гінекології", Дніпропетровська національна медична академія.

• 2001, 2005, 2010, 2014 рр. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю «Акушерство та гінекології»;
  • 2007 р. — ТУ (тематичне удосконалення) «Актуальні питання дитячої та підліткової гінекології»;
  • 2009 р. — ТУ «Сучасні проблеми надання медичної допомоги вагітним жінкам в умовах жіночої консультації»;
  • 2010 р. — ТУ «Проблеми акушерства та гінекології з курсом кольпоскопії»;
  • 2011 р. — ТУ «Невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології»;
  • 2012 р. — стажування на робочому місці, Департамент охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення при МОЗ України;
  • 2014 р. — курси спеціалізації з охорони здоров'я;
  • 2014 р. — ТУ «Репродуктивна гінекологія».

• Асоціація акушер-гінекологів України

Відеопрезентація