Самойленко Юлія Юріївна

Терапевт, Ендокринолог
Лікар другої категорії
Лікар терапевт, ендокринолог другої категорії, займається лікуванням ендокринних захворювань і патологій (ожиріння, порушення щитовидної залози, діабет, метаболічний синдром і т.д.), патологій терапевтичного профілю.

За последнее время я сильно похудела, обратилась к врачу, меня обследовали, обнаружили нарушения в щитовидной железе. Сейчас прохожу курс лечения. Спасибо Юлии Юрьевне.
Консультация прошла на высшем уровне! Все доступно пояснила, выслушала, лишних назначений не делала. Консультацией довольна!

• 2011 р. - Київський медичний університет УАНМ, лікувальний факультет.
  • 2018 р. - Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби», на базі кафедри терапії та ревматології Київської міської клінічної лікарні (КМКЛ) №6, Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2018 р.- Юлія Юріївна закінчила курс підвищення кваліфікації та спеціалізації з "Ендокринології" при НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Нефролог, Терапевт, Ревматолог, Кардіолог
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, епілептолог