Пугач В'ячеслав Віталійович

Проктолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій прямої та ободової кишки, а також періанальної області. Виконує резекцію прямої кишки, видалення анальних кондилом та висічення анальних тріщин. Лікує випадіння прямої кишки, геморой, гострий тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів, анальний свербіж та неспецифічний виразковий коліт.

Егор
Одного разу, мені раптово потрібна була консультація цього лікаря. Після огляду, лікар запропонував мені оперативне лікування, так як в моєму випадку консервативна терапія була б не ефективно. Я погодилася. Все пройшло чудово. Дякую!
Лілія
Чудовий фахівець! Він оперував мого батька. операція пройшла успішно, та його на третій день виписали додому. Зараз від проблеми, що була, не залишилося а ні сліду. Дякую лікарю за професіоналізм, та знання у своїй сфері. Рекомендую!

• 1988 р. — Кримський медичний інститут, лікувальна справа.

Лікар-проктолог займається лікуванням захворювань

• анальна тріщина;
  • анальні поліпи;
  • періанальні кондиломи, періанальні папіломи;
  • комбінований геморой;
  • гострий тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів;
  • випадіння прямої кишки;
  • хронічний парапроктит;