Дячук Микола Васильович

Уролог, Хірург
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних патологій. В роботі використовує консервативні та оперативні методи лікування. Приймає пацієнтів з простатитом, фімозом, пієлонефритом, циститом, аденомою простати. До лікаря необхідно звернутися при симптомах: нетримання сечі, зміна кольору сечі, біль у нижній частині живота та різі при сечовипусканні.

22.04.2017
Дуже хороший лікар. Звернуся з дуже делікатною проблемою, яка турбувала мене довгий час. Лікар переконав мене що без операції не обійтися. Я довго вагався, але зрештою погодився. Все пройшло добре. Зараз від проблеми не залишилося а ні сліду.
30.04.2017
Одного разу, після того, як я посиділа на холодній лавочці, в мене виник біль та різі внизу живота. Я звернулася за консультацією до цього лікаря. Лікар мене опитав, оглянув, та виставив діагноз. Призначив лікування, на третій день мені стало ліпше. Дякую!

• Буковинська державна медична академія.

Лікар уролог, хірург займається лікуванням захворювань

• аденома простати;
  • цистит;