Кириченко Роман Михайлович

Кардіолог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб серця та коронарних судин. Приймає пацієнтів із задишкою, підвищеною пітливістю, набряком кінцівок та різкими перепадами артеріального тиску. Лікує аритмії, гіпертонічну хворобу, стенокардію та міокардит. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по кардіології.

02.05.2017
Раніше у мене ніколи не було проблем з тиском. Але одного разу в мене стався криз. Я звернулася до цього фахівця. Лікар мене обстежив, розписав детальне лікування, та пояснив як приймати таблетки. Від того часу у мене подібних проблем, немає.
Вера Бут
Хороший спеціаліст! Постійно лікує мою матір. На прийомі завжди ввічливий, та доброзичливий. Постійно уважно обстежує, та запитує про найменші зміни загального стану. Лікар дійсно професіонал! Рекомендую спеціаліста!
Олег
Найкращий лікар - спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!!!!!!

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа, спеціаліст, кардіолог.

Додаткова інформація

• Наукових публікацій у виданнях ВАК України — 18 з них статей — 13, тез — 3.
  • Є співавтором 2 патентів на корисну модель та 1 патенту на винахід.

Лікар-кардіолог займається лікуванням захворювань

• міокардит;